Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Zenonek

Kombinacja relanium + hydroxizina

Rekomendowane odpowiedzi

Dawkę Relanium masz małą. To raz. A dwa na nerwice itp wlasciwymi lekami sa antydepresanty. Idz do psychiatry jakiegos.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

3 x max dawka to wcale nie tak mało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

15 mg Relanium to odpowiednik 0,75 Alpro z tego co pamietam, czyli bardzo mala dawka dobowa ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

To nie jest bardzo mała dawka. Odstawka tego może dać w kość.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
3 x max dawka to wcale nie tak mało.

Dokładnie. Ja po 5 mg, miałam problemy z normalnym kontaktowaniem. W każdym razie jeśli masz jakieś wątpliwości Słodki_malin powinieneś zapytać lekarza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bo te rownowazniki to nie sa tak do konca miarodajne.

Mnie np 1mg Alpro lekko uspokaja mimo, ze mam zerowa tolerancje na benzo.

A zaledwie 10 mg Zolpi dziala na mnie odurzajaco (20mg Zolpi jest niby rownowazne 0,5 mg alpro).

Maksymalna ulotkowa, dobowa dawka Alprazolamu to 10 mg w leczeniu lękow. Co to jest 15 mg Diazepamu ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Slodki_malin, A ile lekarz kazal Ci to brac ? Tak sie nie leczy nerwicy i stanow lękowych, przynajmniej nie przewlekle.

Własciwe leczenie takich stanow to antydepresanty o dzialaniu przeciwlękowym np Doxepina, Amitryptylina czy Seroxat + ewentualnie dodatki na starcie lub doraźnie.

Relanium silnie uzaleznia, wiec lepiej tego nie zwiekszać bez konsultacji z lekarzem.

Natomiast Hydro to bezpieczny lek.

Ale masz napisane, ze jak masz wrazenie, ze lek dziala za slabo lub za mocno to skonsultuj sie z lekarzem.

Musisz isc do psychiatry, bo primo leczenie nie przynosi efektow, a po drugie ;) primo to nie jest najlepszy sposob leczenia lękow.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi