Skocz do zawartości
Nerwica.com

Leki na depresję przy leczeniu bólu głowy


roszpunka1111

Rekomendowane odpowiedzi

Leki na depresję przy leczeniu bólu głowy

Słuchajcie mam takie pytanie, może ktoś jest w stanie mi odpowiedzieć na nie. Od jakiegoś czasu chodze do lekarza, ponieważ podejrzewa u mnie migrenę. Dostałam leki, które nie do końca mi pomagały. We wtorek byłam na kolejnej wizycie i dostałam inne leki. Wróciłam do domu zajrzałam do ulotki a tam pisze, ze to tabletki stosowane przy leczeniu depresji, ale ja przecież nie mam depresji!! Czy lekarz się pomylił? Czy powinnam sie brać czy skonsultować się jeszcze raz z lekarzem? Dodam, że mam 34 lata.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lekarz się nie pomylił, zażywaj leki wg zaleceń. Leki na depresje pomagają w leczeniu migreny i bólach głowy, po prostu lekarz Ci tego nie powiedział a Ty się wystraszyłaś, że czegoś nie wiesz :) Możesz tutaj na ten temat przeczytać http://abcmigrena.pl/leki-przeciwdepresyjne-w-migrenie masz nawet wymienione leki, które mogą być stosowane. Lekarz wie co robi, pewnie tamte wcześniejsze leki nie działały zdecydował się na przeciwdepresyjne, tak czasem robią, nie martw się, to nie znaczy, że podejrzewa depresję!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×