Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

krul, no kto jak nie my :mrgreen:

 

dominika92, pomalutku, stopniowo, będzie dobrze. Nie ma co na siłę.

 

 

halenore, u Mojego Doktora dłuuuuuuuuga kolejka. :roll:

a nie wolisz rolek? na allegro można używane w dobrym stanie kupić. Ja swoje stare wygrzebałam i idziemy z Madziem jutro :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli wszystko rozchodzi się o dobrego sportowego buta :roll: No nic. Trzeba będzie obskoczyć sportowe.

 

dominika92, kochana ja mam ten problem co Pani Doktorowa tyle, że u mnie nie poszło w kolana, a w stopy. Rolki odpadają. Pozostają wrotasy, ale też bucior musi być wygodny, bo inaczej krwawica, purchle, niepełnosprawność na kilka dni. :bezradny:

 

-- 24 kwi 2012, 12:23 --

 

halenore, a nie wolisz rolek?

Ja nie mogę. Za duże obciążenie na moje operowane śródstopie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, po testach, właśnie wracam do domu.;)

historia dość łatwa (a jeśli mówi to idiotka z historii, coś musi być na rzeczy), a w polskim w zamkniętym pomieszałam trochę, jednak w rozprawce zabrakło mi miejsca do pisania. Cudowny temat, chociaż nigdzie nie mogłam napisać o Vettelu, a zazwyczaj jak o Nim piszę do szósteczki dostaję za jakże piekną pracę :pirate:

najgorsze za mną, no jutro biologia i gegra, ale nadrobię fizyką. No i jutro matma! <3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mirabeleee, historia to u mnie strzelanie i wnioskowanie z tekstów. ale z tego, co rozmawiałam, to dość trafnie. A widziałaś, że jak były te łuki rzymskie, w źródle było jak wół 'romanium'? Większość mojej klasy po tym zaznaczała :D

syzyfowe prace, kamienie na szaniec i krzyżacy. Chciałam więcej, ale nie miałam ani czasu, ani miejsca :x a zależało mi na folwarku zwierzęcym.

a Ty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abbey, ja hist też własnie, siłą dedukcji, A łuki wzięłam też, akwedukty to rzym, może co z tego będzie.

Kamienie na szaniec, zemsta, pismo świętej st. (ucieczka z egiptu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion, a wiesz, że jak weszłam do szkoły, to już na całkowitym lajcie? Zero emocji, jedynie strasznie mnie nosiło, pobudziło i skakałam 'dawać te testy!' :lol:

mam nadzieję, że moja wiara we mnie z matmy nie będzie zbyt wielka, jeszcze dowalą coś, czego nie lubię i lipa... Najgorzej właśnie się bałam humana.

No ale Lidzbark to zadupie, wszędzie mnie przyjmą 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bellatrix, a no lubi :evil::evil: niestety :evil:

 

slow motion, haha tak wszystkożerne psy...

 

do tego przez moje siedzenie w domu pies ma lęk separacyjny eh..:( i teraz jak wychodzę to on wyje..ale muszę wychodzić, ona też musi się przyzwyczaić..tylko sąsiedzi się będą wkurzać pewnie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abbey, jak będą kiepskie wyniki ogólne to i owszem. :D

Do pierwszego nawet nie złoże, raz że poziom taki, że snu brak to tam poszedł taki jeden co mi skradł serce i spieprzył z nim na antarktyde. ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×