Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

variable, dlaczego? Ja mam nadal słabość do tej gry, bo zawsze w nią wygrywałam. :mrgreen:

Faza na The Sims do tej pory mnie trzyma. Dwójka ze wszystkimi dodatkami była najlepsza. :105:

I jeszcze grałam w jakąś grę o F1. GP Monako, najtrudniejsze, ale zawsze najbardziej mnie wciągało.

Gier na Play Station już nawet nie biorę pod uwagę, tyle ich było... :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artemizja Hej :) U mnie nie jest dobrze...Tzn,nie żebym marudził czy coś...Nawrót nerwicy mam,w ogóle przez ostatnie miesiace bywało ze mna różnie...Był taki czas,kiedy myślałem,że jestem na dobrej drodze do...bycia lepszym człowiekiem niż byłem,ale znowu zawiodłem.Najbardziej samego siebie.Potem zaczałem się czuć coraz gorzej - ataki paniki,nadmierne nerwy...i teraz problemy z sercem i z cholesterolem,staram się być na diecie..w sumie nawet mi to chyba wychodzi...więc to jest jakiś pozytyw ;)

Głupio mi się pisze same smutne rzeczy...chciałbym wreszcie coś kiedyś pozytywnego napisać.Myślałem jakiś czas temu,że mam na to szansę,i oby tak się kiedyś stało.

 

Makabra - mam taki kolor dlatego,że kiedyś był czat na IRCu i stali bywalcy tamtego czatu mieli niebieskie nicki :D . Ktoś mi jeszcze dał podpis pod nickiem,który należał do innej użytkowniczki: "Niebieski kwiat i kolce" - ale nie wiem kto mi go dał i z jakiego powodu :D

 

Midori ostatnio ciagle mi się chce spać.W nocy nie śpię to w dzień jestem słaby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×