Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

wieslawpas, zamiast latac na ten parking i robic sobie z cieciami nocne pogawedki, poznałbys jakas dupke i nadmiar wolnego czasu poświecił lasce, na pewno odniosłoby to lepszy skutek w Twojej terapii i komforcie zycia niz, spędzanie kazdego wieczoru, przy bezalkoholowych leszkach w towarzystwie emerytów :D

 

serwuus jestem nerwus :D wredny nerwus...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslawpas, zamiast latac na ten parking i robic sobie z cieciami nocne pogawedki, poznałbys jakas dupke i nadmiar wolnego czasu poświecił lasce, na pewno odniosłoby to lepszy skutek w Twojej terapii i komforcie zycia niz, spędzanie kazdego wieczoru, przy bezalkoholowych leszkach w towarzystwie emerytów :D

 

Podpisze się pod tym i dodam , że najlepszą terapią na wszystko jest sex :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macieywwa, hahaha :mrgreen: wiem o czym mowisz... ja tak czasami proszę moją babcie jak jestem w domu rodzinnym :hide:

w sumie... to tez niezły pomysł :mrgreen:

A myślisz że mogliby zagadać się na śmierć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslawpas, zamiast latac na ten parking i robic sobie z cieciami nocne pogawedki, poznałbys jakas dupke i nadmiar wolnego czasu poświecił lasce, na pewno odniosłoby to lepszy skutek w Twojej terapii i komforcie zycia niz, spędzanie kazdego wieczoru, przy bezalkoholowych leszkach w towarzystwie emerytów :D

 

Podpisze się pod tym i dodam , że najlepszą terapią na wszystko jest sex :lol:

ta pewnie, w depresji to nawet nie chce mi sie patrzec na laski a co dopiero seksic sie w imie terapii :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupmitrumne, dobrze ze juz nie mam depresji :mrgreen:

serdelek czasami odmawia wspólpracy :D

 

-- 31 maja 2014, 20:50 --

 

Aranjani,, byłoby dla mnie wybawieniem, chociaż na co drugi wieczór, jak u mnie nocuje :D

Teraz jestem u rodziców to troszkę odpocząłem ale wieczorna rozmowa przez tel waha sie miedzy 60-90 minut :D opowiada mi minute po minucie jak spędziła dzień...musze skonsultować z psych, zeby moze jakies leki na sen, coby ja wyciszyć o w miare normalnej godzinie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×