Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem nudna i nieinteligentna? Owszem, ale wciąż wmawiam se, że głównie cierpiąca :lol:

Przychodzi taki wiek, że człowiekowi już nic nie pomoże 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to do blah blah być miało :D czyli Twoim jest bujaka na oddziale, tak? może się wkręcę na oddział w końcu, są tam fajne klocki? albo chociaż fajne dupy? szansa na miłość?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mówi się, że takie szpitalne kwestie ryją banię jeszcze bardziej, prawda to? bo tak całkiem serio, to chyba nie pozostaje mi rozważać już nic innego. ale boję się nabawić jakiejś traumy, tyle się tych filmów człowiek naoglądał, że strachem ściska. jest tam jakiś fun? cokolwiek, coś, ten?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mówi się, że takie szpitalne kwestie ryją banię jeszcze bardziej, prawda to? bo tak całkiem serio, to chyba nie pozostaje mi rozważać już nic innego. ale boję się nabawić jakiejś traumy, tyle się tych filmów człowiek naoglądał, że strachem ściska. jest tam jakiś fun? cokolwiek, coś, ten?

To zależy jaki szpital i jaki oddział.

Znajomy był w szpitalu (zabrano go po "niby" próbie samobójczej aczkolwiek wcale tym nie była bo kolega tylko pociął się nożykiem do tapet w lesie i wracał już do domu), trafił na oddział ze schizofrenikami itp. (w pokoju miał np. gościa, który nago stał na dachu wieżowca i uważał się za Jezusa czy Boga) a głównym zajęciem przez większość dnia było składanie chusteczek higienicznych.

 

-- 27 maja 2014, 16:44 --

 

jest to doprawdy złotą nicią utkana myśl blah

W końcu wcale nie tak dawno tutaj już stwierdzono, że jestem inteligentna więc co się dziwisz 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

'pociął się nożykiem w lesie i wracał już do domu' - brzmi to dobrze

 

Dlatego właśnie jest trochę obawa slash awersja, jakoś się zakodowało, że zamiast wrócić do świata żywych, to sobie człowiek nabruździ w psychice jeszcze bardziej. elo, daj głos, wróciłaś do świata żywych?

 

skoro i tutaj i inteligentna, to na pewno ja nie tutaj, i ja nie semi-ironiczna:))

 

-- 27 maja 2014, 16:51 --

 

jolantko dolny slask

 

myli mi się dolny z górnym wiecznie, bo to jakoś chyba nielogicznie na tej mapie jest. skoro ja katowice, to górny, ta? dawajże miasto i zagrzej mi tam pryczę na oddziale

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie spotkałam się z ani jedną pozytywną opinią od osób, które znam i były, więc tę rozrywkę też sobie chyba odpuszczę :D coś mi radzisz na poprawę żywota, elo? :D piksy nie działają, afirmacje nie działają, błotne kąpiele nie działają. coś poza samobójstwem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

'pociął się nożykiem w lesie i wracał już do domu' - brzmi to dobrze

 

Dlatego właśnie jest trochę obawa slash awersja, jakoś się zakodowało, że zamiast wrócić do świata żywych, to sobie człowiek nabruździ w psychice jeszcze bardziej. elo, daj głos, wróciłaś do świata żywych?

Był w Lublińcu ;).

skoro i tutaj i inteligentna, to na pewno ja nie tutaj, i ja nie semi-ironiczna:))

Robisz mi wodę z mózgu, jak będę dzisiaj niegrzeczna to będzie to Twoja wina 8).

 

myli mi się dolny z górnym wiecznie, bo to jakoś chyba nielogicznie na tej mapie jest. skoro ja katowice, to górny, ta? dawajże miasto i zagrzej mi tam pryczę na oddziale

Nie takiego województwa jak Górno Śląskie - Jest Dolny Śląsk (który leży m.in w Województwie Dolnośląskim i Śląsk ;). A Dolny Śląsk

 

-- 27 maja 2014, 17:07 --

 

nie spotkałam się z ani jedną pozytywną opinią od osób, które znam i były, więc tę rozrywkę też sobie chyba odpuszczę :D coś mi radzisz na poprawę żywota, elo? :D piksy nie działają, afirmacje nie działają, błotne kąpiele nie działają. coś poza samobójstwem?

Browar, wóda w skrajnych przypadkach denaturat (chociaż, kiedyś czytałam, że nawet płyn do spryskiwacza jest pitny haha). 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czekam, żebyś była naughty as fuck, czekam koniecznie dziś! :D popłyń z tym

 

 

za takie porady z piciem spryskiwacza koleżanka zaraz zarobi drugie ostrzeżenie i na tym się zabawa skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×