Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

to co jak nie ma hujen to juz "ekipa jajcarzy" sie rozpadła ? co w sobie ma takiego ta mała ze swirki ciagna do niej jak pszczoły do miodu :)

 

-- 20 maja 2014, 22:57 --

 

Aranjani, ty jestes zajeta pisalas to milion razy :) a poza tym drugi w kolejce jest nihil amoro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, nudnooooooooooooooooooooo, wiesiek a masz w tym urzadzanku dzwieki z kasyna albo klubu go go :)

buke ciezko wyciagnac z nory jak sie nie jest hujen albo rejbenem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hobbyturysta, trzy tygodnie temu bylem w klubie w ktorym bylo bardzo glośno, mialem wysieg w prawym uchu, mialem zalozony dren, od czasu wizyty w tej knajpie caly czas piszczy mi w prawym uchu. Jest to meczace szczegolnie w nocy bo ciezko jest zasnać,

 

-- 21 maja 2014, 00:25 --

 

a tak w ogole to moj kolega pojechal do kasyna i jest tam teraz.

 

-- 21 maja 2014, 00:27 --

 

hobbyturysta, ales sobie walnal lokalizacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do spania, a nie po nocach się po forum szlajać :mrgreen:

posłuchać osła,po drugie, handel/wymiana/darowizny pastylami tak,bym ja i reszta nie widzieli.

 

Nie żartuj, przecież to był żart, ale rozumiem, że tak słaby że aż niewyczuwalny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, uzaleznilem sie od lekow nasennych i przestaly na mnie dzialac, no i drua sprawa od 3 tygodni piszczy mi w prawym uchu zeby to zagluszyc to telewizor chodzi glośno, poniewaz telewizor chodzi głośno cieżko jest zasnać. Kupilem sobie takie urzadzenie i teraz mam je przy sobie. Generuje dzwiek wodospadu. On zaglusza ten pisk najbardziej. http://www.astrex.pl/sleep-sound-therapy-system-s-650-02-generator-dzwiekow-szumy-uszne-bezsennosc-html.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×