Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

tomasz_xyz, ja swojego pierwszego analoga dostałem od znajomego (byłego fotografa) jak mi się cyfrak popsuł i nie miałem kasy na nowego. Przepstrykałem jeden film i się zakochałem :D .

 

-- 27 kwi 2014, 16:29 --

 

Aranjani, jak się domyślam to odbitki robiliście Krokusem (jak byliśmy bajtlami to nic innego w Polszy nie było :mrgreen: ) ).

Powiększalnik to nie problem, problem jest raczej z zaciemnionym pomieszczeniem. Jeśli kiedyś uda mi się zamieszkać w jakichś bardziej humanitarnych warunkach to może się zacznę tym bawić :) . Ale i tak dziękuję :D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jebie, zdołowaliście mnie ... Właśnie uświadomiłem sobie, że poza intosykacją substancjami psychoaktywnymi i robieniem shitstorma na forumie nie mam już żadnego innego hobby, ni pasji :P Heh, widać jam z tych mentalnych i umysłowych robaków-biedaków :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tomasz_xyz, ja swojego pierwszego analoga dostałem od znajomego (byłego fotografa) jak mi się cyfrak popsuł i nie miałem kasy na nowego. Przepstrykałem jeden film i się zakochałem :D .

 

późno się zainteresowałem fotografią. wtedy aparaty cyfrowe zaczynały być już popularne.

 

pierwszy aparat to Kodak 2 mp, zoom x2 ;-)

 

jednak pierwsze zdjęcia robiłem kamerką internetową w 640x480. Ha ha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na_leśnik, nie mam pojecia jak to się nazywało :bezradny:

a... rozumiem:)

No to zycze Ci aby jak najszybciej sie udało:) My zrobilismy ciemnię w łazience ;)

Nie ma za co :)

 

-- 27 kwi 2014, 17:34 --

 

Nihil6, przestan ćpac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, w moim wypadku pilnowanie noża polegałoby pewnie na trzymaniu go w w domu w szufladzie :mrgreen: .

 

Aranjani, chorowało się na zippo swojego czasu he he 8) . Kiedyś chłopak mojej siostry był w jakimś szmateksie i kurtkę za jakieś grosze kupił. W wewnętrznej kieszeni znalazł właśnie taki bonus, wart ponad 3 stówy na allegro (jakaś edycja limitowana he he).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×