Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

MamSwojePoglady, zawsze można :D ja mialam taka zawirowana sytuacje, ze moja terapeutka zmienila przychodnie, mialam tam zadzownic w grudnu to zadzwonilam, powiedzieli ze na poczatku stycznia dopero, zadzownila, powiedzieli zeby dzwonic za tydzien bo jeszcze nie maja grafiku, glupio mi tam znowu dzwonic bo sie czuje jak natarczywy psychol :D

Śmiercionauta, a skad wiesz ze już nie znalazlam :mrgreen: aaa nawet nie wiedzalam, ze sa :D nie wiem, moze wypadałoby bronić tytułu 8) dobrze, że startujesz :D ide sobie zaraz kandydatów poogladac :D

 

-- 24 sty 2014, 17:02 --

 

Kestrel, co to za lyk od tego lykorza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MamSwojePoglady, no :D ale leki mam i do lykarza raz na dwa miesiace chadzam, wiec "opieke" mam :D

Kestrel, proste, chłop nie ma czasu :P

a brałam to, tak m włosy po tym wypadały ze myslalam ze wyłysieje :D a co, przestal dzialac?

 

-- 24 sty 2014, 17:10 --

 

Śmiercionauta, o kurde na mrozie piwo, to ja zadzwonie do babci po wiecej nalewki bo czuje ze sie przyda :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, mój głos masz :P tak tylko stzrelałem :P jeśli masz, to nie mam po co wybierać sie do Krk ;):mrgreen:

 

-- 24 sty 2014, 17:07 --

 

uciekam na piwo... nie ma jak pić piwo na dworze przy -10. :mrgreen:

Tylko minus 10? Zazdroszczę :D U mnie jakoś -16. Nawet papierosy jakoś inaczej smakują przy takiej temperaturze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, chyba trochę siostra urosła, bo nie muszę kucać, żeby spojrzeć na siostrę :P 2 miesiące trzymałem siostrę w szafie i nadal się buntuje ? nie wiem już co mam robić :-|:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×