Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

wieslawpas, hej. Jak miło, że ktoś się o mnie martwi :)) Ostatnio wieczorki miałam zajęte. Widziałam wiadomość ale nie miałam jak odpisać, bo byłam poza domem. Co nowego w stolicy? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magnolia84, czyli takiego ktorego ja wolalabym drugi raz nie probowac chyba ze zrobilby mi go ktos znajacy sie na robieniu grzanca. ja taka osoba nie jestem. jakiegos wieczora zmajstrowalam sobie takiego grzanca z bialego wina, ktory byl tak gowniany, ze az mi sie plakac chcialo podczas jego degustowania. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oko Yono, nie wydaje mi się, żeby białe wino nadawało się na grzańca. Ja nie robię grzańca. Robi go moja znajoma - spec od wszelkiego typu alkoholi :D Robi pyszne nalewki :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, Ale tam toczyła się poważna, merytoryczna rozmowa :P Przepis na samobójstwo mogłeś wyedytować, ale na chuj wyjebywać od razu 3 strony wątku ? :D Się jako MOD musisz jeszcze wiele nauczyć :P

 

BTW. Lepszych rzeczy ? Wiesz, ale ileż można walić konia ? :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marwil, Spoko ;) Bo Wy się musicie naumieć, że jak ja o czymś piszę w swej "osobliwej" konwencji, to nigdy na poważnie i nigdy nie jest to nic osobistego :P Zresztą zawsze hejtowałem ludzi dość selektywnie, jadąc jedynie tym, posiadającym do siebie sporo dystansu - leżących, borderów - przyszłych samobójców nigdy kopać nie kopałem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×