Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Hej! ;)

 

wieslawpas, nie, wręcz przeciwnie Uwielbiam stąd wyjeżdżać, mam od razu lepsze samopoczucie i kiedyś, jakiegoś pięknego dnia, wyjadę i juz tu nie wrócę. Męczy mnie to miasto...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym kupić chałupę w górach i wyjechać z tej jebanej Warszawy, ale muszę się tu męczyć jeszcze przez kilka lat. Jedyne co lubie w Warszawie to Park Praski i budę z kebabem na dw Wileńskim :mrgreen: aaa i stare miasto ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czemu tak jest, ze jedni sie boja a drudzy nie. Mam akurat tego pecha ze sie boje i chyba bedzie trzeba pomalu jakos z tym walczyc. To znaczy pojechac, razm drugi, pozniej jeszcze dalej. Kieiedys tak robilem i skonczylo sie wyjazdami do Londynu, do Prakgi, do Luxemburga.

 

-- 19 gru 2013, 23:57 --

 

ladywind, Och, Lady fajnie ze i na tym watku sie pojawiasz???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym kupić chałupę w górach i wyjechać z tej jebanej Warszawy, ale muszę się tu męczyć jeszcze przez kilka lat. Jedyne co lubie w Warszawie to Park Praski i budę z kebabem na dw Wileńskim :mrgreen: aaa i stare miasto ;)

 

Ja wybieram przeciwny kierunek... Jeszcze 2 lata i goodbye :yeah: Warszawa jest piękna, ale to nie miejsce dla mnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ladywind, ba nawet sufit i dach. :mrgreen:

To jak wszystko to i mojego kocurka też bo siersci wszędzie mam pełno jego :time::D

 

-- 19 gru 2013, 23:09 --

 

wieslawpas, pomału jak zaczniesz wyjeżdżać gdzieś , to ten lęk będzie słabnąć . Jak do luksenburga się wybrales to wcale nie tak źle z Toba :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ladywind, Luksemburg to stare dzieje, rok 2006 dobrze sie wtedy czulem. Ale wczesniej tez mialem leki i przez 3 lata nie ruszalem sie z wawy. Pozniej wsialem na motocykl i wyjecjalem noca. Myslalem ze to juz nie Warszawa, a to byla Warszawa Wolka Weglowa, ale bylo ciemno. Pozniej pojecjale do Borzęcina, pozniej jeszcze dalej. Za kazdym razem czulem lek, ale jak juz bylem drugi raz w tym samym miejscu to nie czulem bo bylo oswojone.

Do i tak zaczalem wyjezdzac za granice. Trzeba bedzie zaczac powtarzać procedurę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×