Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

carlosbueno, mam nadzieję, że Heniek dobrze zareklamował Wodzisław :D żartuję oczywiście. Faktycznie był już jakiś temat, gdzie było wspomniane o Bunkrze, a to Ty znasz tą kapelę, a ja nie mogłam skojarzyć.

był o.k taki Ślązak typowy po 50-ce, ogólnie za granicą poznałem dużo ludzi z tamtych rejonów Rybnika, Rydułtów na pewno byli bardziej o.k niż ci prymitywni w większości Podlasianie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krul, wiesz, bo to jest metropolia i tu trzeba uważać :lol: akurat z tego miasta możesz nabijać się ile chcesz :D

 

carlosbueno, aa to dobrze, bardzo mnie cieszy ten fakt :D

 

-- 20 mar 2013, 12:30 --

 

Saraid, no coś Ty :D ale kojarzysz mi się ze złotym i czarnym kolorem :mrgreen:

 

Bianka78, nie jest najgorzej, jak to stwierdziłyśmy 'jako tako', a co u Ciebie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd się bierze motywację do osiągnięć? Chciałbym coś ambitnego robić, a nie potrafię się zmobilizować. Nie żebyście byli nudni, ale poza siedzeniem w necie i słuchaniem muzyki mało robię.

ja już nawet straciłem chęć do robienia czegoś ambitnego zadowalam się trwaniem choć szczęścia to mi nie daje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

monk.2000, myślę, że na tym forum nie są jakieś specjalne, ale kiedy pierwszy raz używałam tego loginu nie wiedziałam, że mam nerwicę i jakieś inne zaburzenia. Po prostu czułam się inna, dlatego też MamSwojePoglądy... chodziło o poglądy życiowe, nie polityczne.

 

Saraid, właśnie tego się obawiam przyjdą wiosną, odejdą jesienią, a plany znów szlag trafi :roll: ale nie ma co panikować na przyszłość :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×