Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

siostrawiatru, ano lepiej. Choć na tyle zblazowana, że nie wychodziłam w ogóle. Tylko do bramy drzwi przytrzymać, jak brat wnosił zakupy

 

-- 02 mar 2013, 17:57 --

 

Wkoorwiaja mnie ogłoszeniodawcy! Nawet się nie przyłożą do poprawnego wyedytowania anonsów! A potem chcą pracowników, co wszystko tip-top będą robić!!! Wrrrrr..... :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siostrawiatru, ano lepiej. Choć na tyle zblazowana, że nie wychodziłam w ogóle. Tylko do bramy drzwi przytrzymać, jak brat wnosił zakupy

 

-- 02 mar 2013, 17:57 --

 

Wkoorwiaja mnie ogłoszeniodawcy! Nawet się nie przyłożą do poprawnego wyedytowania anonsów! A potem chcą pracowników, co wszystko tip-top będą robić!!! Wrrrrr..... :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

omeeena, też mnie to denerwuje, później się okazuje, że mają wymagania dużo większe :roll:

ostatnio też trafiłam na ogłoszenie, w którym napisali jedynie "szczegóły przedstawiamy na rozmowie kwalifikacyjnej" - tragedia :shock:

Mara_, łatwe nie jest, ale bardzo odprężające dla mnie :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

omeeena, też mnie to denerwuje, później się okazuje, że mają wymagania dużo większe :roll:

ostatnio też trafiłam na ogłoszenie, w którym napisali jedynie "szczegóły przedstawiamy na rozmowie kwalifikacyjnej" - tragedia :shock:

Mara_, łatwe nie jest, ale bardzo odprężające dla mnie :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×