Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Laima,

Kasia fajnei masz ze sie uczysz, masz c rbic, ja odwołam pare ostatnich jazd a teraz boję się zadzwonićzeby si umowic a chce zdać przynajmniej teroię w tym roku bo od stycznia bedzie trudniej i musze teraz a tak sie boje zadzwonic mam taki lek straszny :cry: .Nic nie spałam dzisaj leków nie wykupiałm , pąłcze to obled jest, do apteki jutro jak sie wyspie a Radwańska gra , taibrek pierwszego seta, właśnie przegrała niestety Radwańska przegrała :bezradny: ,szkoda ,ale zeby wejsc do pólfinałuu musi tylko jednego seta wygrać moze da rade.

 

-- 28 paź 2011, 17:38 --

 

tahela,

haha

właśnie się uśmiechnęłam-dziękuje

zapisz sobie dobry uczynek ;)

Nie bede ukrywać cieszy mnie to :smile: ,

 

-- 28 paź 2011, 17:40 --

 

Sabaidee,

Jackuu zjesz przesolonee dasz ade wierze w ciebie i twoje ziemniaki.

paradoksy,

ale za tydzie jak długo bedzie miała o tym myśl :great: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samara22, ok, czy ja dobrze kojarzę, masz dziś jakieś przemeblowanie, malowanie :bezradny:

Ja też bym musiała się zabrać za moje białe ściany w pokoju. Swoją drogą, ja lubię zapach farb, lakierów, choć to pewnie nie ma nic wspólnego z normalnością :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samara22, a jaki kolor wybrałaś? A te różne wzory też będziesz mieć? Mnie sięspodobały, wnoszą pewny klimat do wnętrza. Że ja o tym wcześniej nie pomyślałam.

W wakacje zeszłego roku pracowałam w firmie produkującej różnego typu lakiery i czułam się tam znakomicie, super firma i ludzie, tęsknię za nimi. :cry: Za bardzo się przyzwyczajam do ludzi, jak jakaś przylepa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry! A właściwie - dobry wieczór! :)

Wpadłam tutaj za radą Pani Samary22. Mam nadzieję, że zostanę tu trochę dłużej i nie będę od razu zlinczowana za wtrącanie się w toczące się dyskusje :)

 

coma - też mogę Cię przytulić *śle uściski*. Mam nadzieję, że wszystko będzie u Ciebie dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×