Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Snejana, Ja nie mam żadnej teorii jeszcze chyba jestem na to za głupi :bezradny:

 

-- 27 cze 2012, 15:33 --

 

Przynajmniej mam prawo jazdy :mrgreen::mrgreen: :mrgreen: 8)

Nie dokazuj miła nie dokazuj ... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, Ale ja tak w żartach to powiedziałem ,a siostra mi o tym prawku mówi , to było poniżej pasa :-|:mrgreen:

Musiał jakiś meteor czy jakiś inny kamyk spaść z kosmosu , oślepli przez to zaczeli panikować siła uderzenia była taka , że im zmiażdzyło narządy wewnętrzne i tyle :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, Dzięki za przypomnienie :-| jeszcze raz gratulacje :-| ... :mrgreen:

W sumie wypili jakąś wódę z mety albo denaturat część z nich przez to oślepła , niektórzy zaliczyli zgona ( tym razem już takiego porządnego ) zamarżli , a pozostała część grupy która miała resztki świadomość zaczęła walczyć na te kijki narciarskie i o dziwo po takiej libacji mieli taką siłę , że połamali sobie żebra podczas walki :mrgreen::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, na Uralu jest dużo kopalni Uranu i terenów dużo bardziej skażonych niż ten nieszczęsny Czarnobyl. W owej górze mogą znajdować się duże iloci izotopów radioaktywnych i dzięki nim góra mogła wziąć swoją nazwę. Takie krwotoki mogły się pojawić od izotopów które emitują promenowanie alfa, które jest bardzo niebespieczne dla organów wewnętrznych. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, na Uralu jest dużo kopalni Uranu i terenów dużo bardziej skażonych niż ten nieszczęsny Czarnobyl. W owej górze mogą znajdować się duże iloci izotopów radioaktywnych i dzięki nim góra mogła wziąć swoją nazwę. Takie krwotoki mogły się pojawić od izotopów które emitują promenowanie alfa, które jest bardzo niebespieczne dla organów wewnętrznych. :D

 

o a to ciekawe :shock: Ale kurde jeżeli ich wykończyło promieniowanie to czemu akurat tylko ich a ekipy poszukiwawcze nie? :-|

Chciałabym, zeby ich tam jakieś duchy wykończyły :oops::roll::D

 

Ale jakiś rodzaj promieniowania najbardziej odpowiadałby tym dziwnym obrazeniom, które ponieśli, fakt.

Chciałabym się tam przejechać :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, Odczep się będę pamiętał :mrgreen:

 

Ale jakiś rodzaj promieniowania najbardziej odpowiadałby tym dziwnym obrazeniom, które ponieśli, fakt.

Chciałabym się tam przejechać :105:

Pojadę z tobą , ale jak się zacznie promieniowanie albo spotkamy niedzwiedzia to popchnę cię w przód krzyknę " bierz ją " i zacznę uciekać :P:mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

luk_dig, Sprawdziłam skutki choroby popromiennej itp. i nie mogę znaleść wyjaśnienia dla tych połamanych rzeber. Znalazłam na jakiejś anglojęzycznej stronie zdjęcia ich ciał i wyglądają na nieźle zmasakrowane, są też tam wzmianki o tym, że niektorzy nie mieli oczu :shock: ale to w sumie można przypisać robocie zwierzątek :D

Tomcio Nerwica, daleko nie uciekniesz, wsiądziesz do samochodu i robijesz się na latarni :P:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

luk_dig, Zostajesz nowym Sherlockiem :mrgreen:

Nie może być dwóch Sherlocków , więc dla równowagi zostanę profesorem Moriartym :P

 

Snejana, Akurat siostra w takiej sytuacji by pomyślała w którą stronę uciekać , a nie o bracie no nie mam racji ? :mrgreen::P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, Ciekawi mnie skąd w takiej sytuacji wzięłaś byś broń i czy miałabyś czas się uzbroić bo trudno to zrobić w 5 sekund , no chyba , że planujesz rzucać w niedżwiedzia szyszkami i puszkami po konserwach :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×