Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy mam jakiekolwiek zaburzenia??


Butterfly92

Rekomendowane odpowiedzi

witam was bardzo serdecznie, mam dopiero 19 lat, od zawsze byłam osobą z ciężkim charakterem,

robie wszystko aby ludzie zwracali na mnie uwagę( zachowuje sie czasami jak idiotka),

przez mój charakter trace przyjaciol, nie wytrzymuja mojego zachowania,

obrazam sie o bele co, dokuczam im, jestem poprostu wredna suka.... tak sie zachowuje... probowalam, staralam sie byc mila... ale nie wytrzymywałam zbyt długo...........minal tydzien i znowu taka sama byłam...

mam cudownego chłopaka z ktorym jestem 2.5 roku, on juz nie wytrzymuje i powiedzial ze mam isc do psychologa..... wiekszosc moich znajomych ma mnie tez dosc,....

mam rowniez w sobie tak ze mam ataki agresji..... chodzi o to ze mam w sobie taka energie i wyzywam sie na innych obrazajac ich itp... gdy sie z ta osoba pokloce to mam z tego satysfakcje,niewiem czy to normalne...

chciałabym to jakoś zmienic lecz nie potrafie, najgorzej jest jak jestem z moim chlopakiem i jego/moimi znajomymi, obrazam go, wysmiewam sie z niego, tak samo mam z niektorymi znajomymi....

niewiem co mam ze soba zrobic.

 

 

mama tego nie rozumie, twierdzi ze mam jakies widzimisie. ale ja potrzebuje pomocy, juz nie moge na to patrzec jak trace kolejnych przyjaciol, kiedys mialam ich wielu a teraz moge ich zliczyc na jednej rece... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Butterfly92, Dobrym krokiem byłoby udanie się na psychoterapię, wcześniej wizyta u psychiatry, następnie prośba o skierowanie na psychoterapię,jeśli oczywiście chcesz się leczyć.

Wiele Twoich zachowań, które opisujesz, jest nieświadomych.

Możesz poprzez przeniesienie nieświadomie reagować, stosować pewne wzorcezachowań wobec osób, no, ale od tego typu definicji jest terapia.

Nie postawię Ci diagnozy i nikt z tego forum tego nie zrobi.

Diagnozują specjaliści,żeby ustalić leczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Butterfly92, Dobrym krokiem byłoby udanie się na psychoterapię, wcześniej wizyta u psychiatry, następnie prośba o skierowanie na psychoterapię,jeśli oczywiście chcesz się leczyć.

Wiele Twoich zachowań, które opisujesz, jest nieświadomych.

Możesz poprzez przeniesienie nieświadomie reagować, stosować pewne wzorcezachowań wobec osób, no, ale od tego typu definicji jest terapia.

Nie postawię Ci diagnozy i nikt z tego forum tego nie zrobi.

Diagnozują specjaliści,żeby ustalić leczenie.

Dlatego ide, chce sobie samej pomóc, nie moge patrzec na to jak wszyscy mnie olewają, zaniedługo nikogo nie bede miała przy sobie :(:(:(:(:why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×