Skocz do zawartości
Nerwica.com

Armia mutantów


Grzybek

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym,żebyście potraktowali to co tutaj napisze,jako zwykle ostrzeżenie przez narkotykami.Wiem,że nie jest to forum o narkotykach wyłącznie,ale wiem też o tym,że jest tu wiele ludzi którym narkotyki pomogły w osiągnięciu szczytowej formy tej przekletej choroby,w tym gronie(niestety)jestem ja.Który raz już to pisze?Kiedyś bylo tak pieknie.Mimo nerwicy radzielm sobie,nie balem sie ludzi,poza sporadycznymi sytuacjami,ale wtedy myslalem,ze ma tak kazdy i kazdy to przechodzi,w kazdym razie Zyłem i cieszylem sie Zyciem.Aż nie zaczalem cpac.Moze i nie bralem dlugo,ale chemia zrobila swoje.Strasznym jest fakt,ze na swiecie jest tylu ludzi odartych ze wszystkiego co kochali,zamienionych w głodne dragów mutanty albo bojace sie ich,tak czy inaczej nie potrafiących juz normalnie Zyć.Kazdego dnia kłocący sie ze sobą czlowiek miewajacy stany i przebłyski dawnego JA,które zdaje sie juz napewno nigdy nie powrocic,wylewa żal za swoje błedy z trudem wyciskajac kolejna łze która utrudnia i tak juz meczacy oddech albo poprostu idzie sie zacpac.Kiedy patrze przez okno i czuje wiatr,widze to wszystko co kochałem jednak tak bardzo zmienione,nie do poznania,straszne.Piszac takie rzeczy uswiadczam sie coraz mocniej w swoim uposledzeniu.Tak wlasnie wyglada czlowiek targany przeszloscia,porazka,skrzywiony przez narkotyk i nerwice.Załosne

-----------------

There's gotta be more to Life

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×