Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak się uczyć?


Sorrow

Rekomendowane odpowiedzi

ja tez muszę powiedzieć, że zawsze olewałem naukę i nigdy się systematycznie nie uczyłem. nie cierpiałem tego, jak miałem siąść do książek to robiłem się chory.

Teraz będąc na studiach ( dziennych) jest tak samo ale udaje mi się jakoś iść przez te studia do przodu. Oczywiście sesje poprawkowe mam zawsze, nie raz 4 terminy. Teraz zaczynam powtarzać już 3 przedmiot całościowo. W środę mam egzamin ustny. Póki co tak tylko zajrzałem do notatek ale to 2 termin więc jakby co jest jeszcze 3 8) jednak kobieta z którą to mamy jest podobno w porządku więc może się uda w środę :smile:

Może się Wam wydawać, że się tym nie przejmuje ale mówię Wam to co się ze mną dzieje przed egzaminami jest okropne, mam okropne stany ale...nie poddam się.

aha zapomniałem dodać, że przy nauce pomaga mi bardzo alkohol, nie w dużych ilościach ale tak 1 piwko i człowiek jest w stanie usiedzieć przy tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie godziny są dla Was najlepsze do nauki, jak to jest z Wami? Mówi się, że najlepiej jest się uczyć rano - podobno wtedy mózg pracuje najefektywniej. U mnie kiedyś rzeczywiście się to sprawdzało, natomiast ostatnio wszystko mi się poprzestawiało. Wszystkie czynności, które wymagają skupienia muszę robić wieczorem. I tak np. uczę się wieczorem a do tego czasu robię jakieś pierdoły nie wymagające skupienia czy nawet myślenia :P

 

W październiku powrót na studia. Ciekawe jak mój mózg to zniesie :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na naukę preferuję wieczór i głęboką noc kiedy wiem, że wszyscy śpią. Rano, nie cierpię, nigdy mi się nie udało niczego nauczyć z rana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×