Skocz do zawartości
Nerwica.com

Komuniści, Faszyści i reszta hołoty, czyli...


Gość kuba94

Rekomendowane odpowiedzi

Dean, Regulamin nie przewidział takich osobników jak ty. A moje oburzenie, Twoim bezguściem i zniesmaczenie nieudolną próbą prowokowania, jest zupełnie zrozumiałe.

 

Wolność słowa, wolnością slowa, ale wnoszenie na ołtarze zbrodniarzy wszechczasów to inna bajka.

 

[Dodane po edycji:]

 

No właśni. Dlaczego zamyka się za propagowanie treści pedofilskich? PRzecież jest wolność słowa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wujek_Dobra_Rada, Masz racje Hitler to nie słoneczko , z drugiej strony jest postacią o dużym znaczeniu historycznym ...i w zasadzie dobrze ze takie rzeczy sie dzieją .Dyskusja o nazizmie to dobra rzecz ,nie wolno zapominać o tym krwawym potworze .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam lewica zawsze walczyła o wolność.

 

!

 

Gdzie,jestem ciekaw?

Moze w Rewolucji Francuskiej,mordujac ludzi?

A moze w Wielikiej k..wa tfu Oktiabrskiej Riewalucyji w Rasieji? :D

A moze na Kubie?

A moze w Korei Pn?

 

 

Komunizm,lewicowosc - wszedzie to samo:

Mordy,gwalty,rabunek.

Zero zasad.

Tchorzostwo.

 

 

 

Ale jako,ze tu jest wiekszosc mlodziezy,jest to zrozumiale - to,ze podoba sie lewicowosc.

Jednak-tym, mozna sie zarazic tylko w mlodosci.

I ta choroba sie konczy dosc przykrym smrodem :)

Kiedy sie odkryje,czym jest w rzeczywistosci.

 

 

Nie bede o tym dyskutowal,ale jak ktos robi ze Stalina - czy z Hitlera,jeden i ten sam h..j i scierwo,tfu - bohatera,to albo jest wariat,albo nie czytal tego co powinien czytac.I nie powiedzieli mu w domu tego,co kazdemu powinno sie mowic.

 

Kropka.

Nie wyciagajcie mnie na dyskusje,nic z tego.

 

No :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bzdura.Regulamin to regulamin obraziłeś użytkownika,regulamin nie przewiduje czegos takie jak usprawiedliwione obrażenie prawda

Powedz to rodzinom pomordowanym przez kolesia w twim avatarze

kochany?:*

 

No tak. Gdzieś pisałeś, że chciałbyś być kobietą :mrgreen:

Nie dostałes osta bo modzi są nie sprawiedliwi.Mi korba dała osta bo jest nadwrażliwa i chce żeby wszystko było tak jak mówi a ty nie dostałeś bo się kumplujesz z władzą.Tyle.

 

Jasne. Linka i Korba to moje sioszczyczki :mrgreen: Same potwierdzą :mrgreen:

haha a co to jest promowanie masowych mordów?Jak pokaże zdjęcie z masowymi mordami to promuje masowe mordy?Jak będe mówił o masowych mordach to je promuje?O czym ty mówisz.

 

Wrzucanie w avatara portretu hitlera, w mówienie o nim ja o zbrodniarzu to chyba znacząca różnica.

 

Jak powiem że religia to zbiór banialuk to ktoś moze mnie oskarżyć o obrazę uczuć religijnych,blokując nie tylko wolność słowa ale i intelektualną prowokacje i dyskusje na ten temat

Z intelektualną prowokacją masz tyle wspólnego, co rodeo ze świnią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pomogę bo z naszymi modami jest tak że jak ktoś podniesie ręke na modową władzę ludową to mu modzi tę rękę odrąbią towarzysze

Admin kieruje, a Mod rządzi. :D

 

Wszystkie cytaty komunistów pasują do tego forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"A weź powieś genitalia na krzyżu i zobaczymy co się stanie.Albo lepiej spal koran buahahaha" przeciez to jest obraza, Ty jestes komuchem zwyklym to pewnie sikasz na siedząco, jak bym powiedzial Ci wprost ze jestes pedałem albo transwestytą bez godności, rowniez moglbys mnie pozwać:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypominam,ze propagowanie komunizmu i faszyzmu jest zakazane przez polskie prawo i scigane z urzedu.

Warto o tym pamietac.

 

A reszta mnie wali.

Urwijcie sobie lby :mrgreen:

 

Nikt tu nie propaguje ,to jest dyskusja . esli zabrakło Ci argumentów to inna sprawa...w takim razie faktycznie można uciec tylko do formuły prawnej .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AlexDeLarge, Moze się w końcu namyślimy czy chcemy żyć w demokracji w której wolno mówić i myśleć o czym się chce ,czy tylko w pseudo demokracji w której wolno mówić i myśleć jedynie o sprawach politycznie poprawnych ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypominam,ze propagowanie komunizmu i faszyzmu jest zakazane przez polskie prawo i scigane z urzedu.

Warto o tym pamietac.

 

A reszta mnie wali.

Urwijcie sobie lby :mrgreen:

 

Nikt tu nie propaguje ,to jest dyskusja . esli zabrakło Ci argumentów to inna sprawa...w takim razie faktycznie można uciec tylko do formuły prawnej .

Argumentow mam cale tony,ale napisalem juz raz - NIE BEDE DYSKUTOWAL.

KONIEC .

Szkoda czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wujek_Dobra_Rada, Obawiam się że to mogą być Chiny za kilka lat :twisted:

Zresztą nie mowie o tym kto rządzi ale w jaki sposób doszedł do władzy . To żenujące ze widzi się zbrodnie bolszewicki a nie widzi się Amerykańskich ......Nikt nie będzie sądził zwycięzców WG tego powiedzenia ,gdyby historia przebiegła inaczej teraz najeździli byśmy na kapitalizm i wolny świat ,jako na największego wroga ludzkości .

 

[Dodane po edycji:]

 

kuba94, Aryjczyk pierwszego sortu :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×