Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
lizi

Skutki "nerwów"

Rekomendowane odpowiedzi

Czy slyszal ktos cos na temat tego iz z powodu nasilonego stresu mogą wystapić zmiany trądzikowe?

\

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, to może być jeden z czynników nasilania się trądziku ( bądź też wystąpienia). Stres w ogóle może przyczyniać się do nasilania wielu dermatologicznych chorób ( zresztą nie tylko dermatologicznych). Trzeba się wybrać do dermatologa i w zależności od stanu skóry, i od tego czy to na pewno jest trądzik ( bo niektóre zmiany mogą wyglądać podobnie), przepisze Ci odpowiednie leki.;] Nic strasznego, jakiś antybiotyk, wit.PP i takie tam;D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety "jakies antybiotyki" nie pomagaja... Czasem pomagaja na chwile, ale nawroty są ... Nawet szpital w sumie nie pomógł... A z tego co zauważyłam, ze problem powraca gdy wracam do domu rodzinnego... A niestety na dzien disiejszy MUSZE tam mieszkac;/ Znowu faszeruje sie antybiotykami... I bledne kolo sie zamyka... BEZSILNOSC TOTALANA;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×