Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zapomogi,niepełnosprawność itd a depresja


Gość GreenGo

Rekomendowane odpowiedzi

Moja przyjaciółka pobiera rentę socjalną,dostała ją po pobycie w szpitalu,a w szpitalu była z powodu nerwicy lękowej i depresji.Renta socjalna to 440 zł.I nie da sie za to przeżyć:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopie mój stary temat bo może się komuś przydadzą te informacje.

Jak ci się uda to zacznę wierzyć w cuda, ale żeby nie było, nie mam pojęcia, czy to możliwe, wydaje mi się jednak, że na bank nie.

No jednak jest możliwe.

Złożyłem wniosek o przyznanie niepełnosprawność.Nigdy nie byłem w szpitalu,jestem samodzielny i takie tam.Stosunkowo krótko też się lecze,nie wiem czy jest półtora roku.Mimo to udało mi się otrzymać stopień lekki niepełnosprawności.To może się przydać tym którzy studiują i tym którzy nie mogą znaleźć pracy,bo z grupą dużo łatwiej jest,także warto się postarać.

 

Dodatkowo dla studentów,złożyłem też wniosek o zapomogę losową na leczenie depresji i otrzymałem także w tym kierunku też warto próbowac,szczególnie jeśli komuś nie przyznano grupy.

 

Więc podumowując wszyscy którzy studiują a mają problemy psychiczne powinni spróbowac postarać się o niepełnosprawnośc i/lub o zapomogę losową.Warto dodać że z niepełnosprawnością możecie dostosowac sobie studia do waszych zaburzeń,także ogólnie polecam wszystkim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×