Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co mi dokładnie jest i co mi pomoże ?


Nahkampf

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od dłuższego czasu czuję się źle podejrzewam że wszystko zaczęło się przed rozstaniem z dziewczyną która zauważyła że się zmieniłem choć ja tak nie uważałem dziś czuję się niepotrzebny, często mnie boli głowa nie mam ochoty na nic, nie mogę się skoncentrować na niczym czuję się zrezygnowany ze wszystkim jestem bardzo nerwowy denerwuję się pod byle pretekstem na wszystkich i na wszystko często np nerwy same z siebie przychodzą zaczynają mi się trzęść ręce i czuję taki ucisk w klatce piersiowej spokojna muzyka mnie uspokaja ale nie zawsze mam kłopoty ze snem usnąć często nie mogę i budzę się często w nocy z odczuciem że mam pełny pęcherz ale po opróżnieniu wcale się nie wydaje że był pełny z tym byłem u lekarza i nawet u urologa brałem rózne leki i nic nie pomogło wracając do początku stałem się aspołeczny większość czasu spędzam w domu słuchając muzyki i grając na konsoli nie lubię alkoholu za bardzo więc wmówiłem sobie chyba że z każdym gdzieś idę to pić mam problemy z nawiązywaniem nowych znajomości czuję w siebie cały czas gniew straciłem poczucie humoru nic mnie nie cieszy uśmiecham się z przymusu nabijam się ze wszystkich nawet w trudnej sytuacji choroby itp dodam że nie miałem nigdy myśli samobójczych i nie zamierzam się zabić nie wiem co mam z sobą zrobić może jakieś leki ? do psychologa nie pójdę ze względu ze względów finansowych raz góra dwa razy bym sobie pozwolił ale wątpię aby dwie wizyty coś pomogły straciłem zaufanie do wszystkich i nie mam oparciu na niczym i nikim. Dodam że mam 19 lat myślałem że to z powodu dziewczyny prawie byłem w związku z jedną ale nic nie czułem tak samo taka sama pustka nawet do byłej nic kompletnie nie czuję więc to nie ma żadnego względu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A taka wizyta jest darmowa ? pytam bo nie wiem i nie interesowalem sie tym a jak mi ma pomoc to z checia pojde i jak wygladaja takie wizyty jak na filmach ja leze i mowie co i jak a lekarz slucha czy jak u normalnego lekarza ? podobno na takie objawy jak mam dobry jest prozac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nahkampf,

 

Hahaha fajne masz wyobrazenie z ta kozetka, ze sie lezy :).

 

Raczej bedziesz siedzial.

 

U dobrego psychiatry powinienes sie czuc super tzn wizyta ma byc przyjemnoscia i atmosfera ma byc bardzo relaksacyjna - tak to wyglada u fachowca z prawdziwego zdarzenia.

 

Powinienes tam powiedziec wszystko , bez zadnych obaw, nawet najwieksza blahostke moze powiedziec jezeli cie trapi.

 

Nie ma sie czego obawiac.

 

Idziesz prywatnie to placisz kase, jak NFZ to za friko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×