Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy nerwicą można się zarazić?


wiedźma87

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze byłam wesołą dziewczyna lubiącą się bawić, młam poczucie humoru i przyjaciół. Wszystko zmieniło się odtkąd zamieszkałam z dziewczynami zdradzającymi cechy psychopatyczne, non stop rozdrażnione, krzykliwe znerwicowane, gdy coś idzie nie po ich myśli jedna aż się trzęsie. Sa aktorkami, które tylko udają jakie sa fajne , w rzeczywistości wydarły by oczy, zawiste zazdrosne, chamskie, niedowartościowane ze wsi, które nigdy w życiu nic ie widziłay, może dlatego, teraz tak nienawidza ludzi? Jedna jest z patologicznej rodziny, matka biła ją i wyzywała od kurwe hdy była mała...

U mnie wszystko było dobrze dopóki nie zaczęłam znimi orzebywać, obrazaly mnie za plecami, poniżały, nie traktowały z odrobina szacunku choc dla nich ich zachowanie było w pełni normalne. Nie ukrywam, że jestem osobą, która nie lubi gdy mówi się o niej źle a gdy ktoś kogo się lubi robi coś takiego zaczyna się dziwnie dziać...

efektem mojego zycia z nimi jest gniew i takie uczucie, które rozsadza mnie od środka

 

one są jadowite i znerwicowane, czy ja juz tez jestem taka jak one?

 

Są tacy ludzie, którzy niszcza może wiecie o co chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To o czym piszesz to nie nerwica. Mylisz pojęcia. To są toksyczni ludzie.

A nerwicą stricte nerwicą nie można się zarazić. Może oczywiście przejąć pewne zachowania przebywając z osobą chorą, ale zarazić się nie można, to nie wirus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a te trzęsawki mojej koleżanki, to co to jest?

Boję się takich osób, które lubia gdy inni czują ból.

Ale nastrojami chyba, można się zarazić skoro przejmuje się w sposób nieświadomy gesty, zachowania a nawet okresy dziewczyn miezkających ze sobą zaczynają się zbiegać?

Zawsze słuchałam, próbowałam zrozumieć inych i problemy tych ludzi i ich toksyczne myśli przełożyły się chyba na moje samopoczucie. Empatia to choroba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

empatia to nie choroba tylko naturalna ludzka umiejętność bez ktorej ciężko byloby funkcjonowac w spoleczenstwie :roll:

nerwica nie jest zarazliwą chorobą,tak jak glupota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×