Skocz do zawartości
Nerwica.com

po wypadku


Rekomendowane odpowiedzi

witam.

dopiero co zarejestrowałam się szukając jakiś grup wsparcia dla ofiar wypadku i trafiłam na tą stronę.

dwa miesiące temu , dokładniej 28 kwietnia, słonecznego ranka , uderzył mnie samochód, tym samym łamiąc mi nogę.

zdaję sobie sprawę że jest tutaj mnóstwo osób które przez wypadek straciły bliskie osoby , czy pełnosprawność jednak dla mnie to także była tragedia .

w szpitalu potraktowano mnie niemal jak śmiecia , przez 8 godzin czekałam na operację(która się nie udała) jęcząc z bólu .

spędziłam ok 10 dni nie mogąc ruszyć się z łóżka , będąc niezależną od rodziców i pielęgniarek.

po jakimś czasie wróciłam do domu , aktualnie poruszam się o kulach , ale moja psychika leży.

stałam się drażliwa, do płaczu doprowadzają mnie drobiazgi , coś na co w życiu bym nie zwróciła uwagi, jeżdżąc samochodem rozglądam się nerwowo i jestem przekonana że zaraz dojdzie do tragedii, prawie nie wychodzę z domu , płaczę codziennie czasem kilka razy, przestało mnie już interesować cokolwiek, moja pasja już mnie nie absorbuje. mój kontakt z rzeczywistością jest niemal znikomy. mieszkam przy ruchliwej ulicy , kiedy słyszę hamowanie samochodu zaczynam się trząść.

rozmawiałam już z psychologiem , ale mam wrażenie że to mi nie pomaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna rozmoowa z psychologiem nie pomoże. Dochodzenie do siebie po wypadku to bardzo złożony proces. Psychika człowieka nie jest prosta. Nie ustawaj w próbach szukania pomocy. To twoje życie, musisz o nie zadbać. Nie bój się prosić o pomoc. Twój problem jest tak samo ważny jak problemy innych ludzi. Ten wypadek był dla Ciebie traumatycznym wydarzeniem i musisz szukać pomocy byś nie została z tym problemem sama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×