Skocz do zawartości
Nerwica.com

dziewczyna chciałaby poznać dziewczynę


Gość kwadratowa

Rekomendowane odpowiedzi

to ponownie ja, nie pisałam wcześniej ale mam inną orientację, poszukuję bliskości kobiet, 28 lat, mieszkam w okolicach Trójmiasta, małe miasteczko, mam wiele różnych problemów począwszy od lęków do nieśmiałości i objawów nerwicowych na dość prawdopodobnym homoseksualizmie skończywszy, chciałabym poznać kobietę najelpiej trochę starszą lub w podobnym wieku, szukam wszędzie, najczęściej w interenecie a nie mogę jakoś trafić na kogoś odpowiedniego, jak myślicie jak to najlepiej zrobić, żeby Kogoś znaleźć ? z jednej strony chodzi mi o wsparcie, opiekę, chęć przebywania z kimś, kto poświęci mi więcej czasu, uwagi, podpowie jakie ciuchy ubrać, żeby dobrze wyglądać, opowie coś o normach społecznych i zwyczajach ludzi, z kim będę mogła zjeść obiad a z drugiej strony być może, mieć może to niekiedy (nie w każdym przypadku!!!) kontekst seksualny do dziś nie wiem czego właściwie szukam, choć wiem, że nie chcę seksu z mężczyzną, bo brzydzi mnie to; w całym Trójmieście znalazłam tylko jedną grupę terapeutyczną dla osób homoseksualnych i udział w niej jest dla mnie nieosiągalny; od niedawna mieszkam zupełnie sama w nowym mieszkaniu (tydzień czau), przeżywam różne lęki a moją ucieczką jest interenet i marzenia o tym, że obok w śpiworze leży jakaś żywa osoba, do której w każdym momencie można odezwać się nocą; cierpię na samotność, nie wiem jak to przełamać, bo nie potrafię nigdy odezwać się do ludzi na ulicy. co o tym myślicie, czy Ktoś mógłby mi coś doradzić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

współczuję Ci samego siedzenia w mieszkaniu. ja już wole narzekać jak beznadziejnie jest jak cały czas naokoło ludzie nade mną skaczą, mam przynajmniej spokój od wiercenia sobie dzióry w głowie (wynikiem czego jest bałagan w życiu, nie oszukujmy sie).

 

Chciałabym Ci pomóc, ale dzisiaj sama mam śmietnik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na szczęście mam dom daleko od szosy i śmietników, nie wspominając już o polach uprawnych, uff jak dobrze; masz śmietnik :hide: to go psoprzątaj, a nie żyjesz w takim bałaganie; a zresztą jak to ludzie nad Tobą skaczą :bezradny: dużo masz ludzi wokół siebie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×