Skocz do zawartości
Nerwica.com

Szpital Psychiatryczny - Diagnostyka ?


RepairMySoul

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc !

O Swoim problemie pisalem juz wczesniej : kochani-czy-to-nerwica-t21128.html

Wczoraj bylem u neurologa ..

Po wejsciu i powiedzeniu jej wiekszosci moich objawow i odczuc , wiekszosci bo sprawiala wrazenie jakby jej kawa byla wazniejsze odemnie ... Powiedziala ze rok temu zafundowala mi badanie EEG i badanie EEG Snu i wszystko ze mna dobrze .

Co najdziwniejsze przy prostych badaniach ktore mi wczoraj wykonywala czyt stanie z zamknietymi oczami - ledwo stalem na nogach .

Gdy przejechala palcami po 2 stronach buzi naraz pytajac czy czuje tak samo odpowiedzialem NIE bo ku mojemu zdziwieniu na prawej stronie twarzy czulem duzo inaczej niz na leewej .

Ale to nic , stwierdzila ze potrzeban mi jest diagnostyka w szpitalu psychiatrycznym :)

Bez slowa [ Jak maly gnojek , bezwstydny cham ] Wyszedlem , wyszedlem i mialem gleboko w dupie ta okropna kobiete .

 

2 godziny pozniej poszedlem do mojej pani psychiatry .

Która powiedziala [ i tutaj cytuje ] " niech ten neurolog nie cwaniakuje bo identyczne skierowanie moze wypisac wlasnie on "

i w tym momencie zrozumialem ze pani neurolog umyła ode mnie rece :)

 

P.Psychiatra oznajmila ze w nadchodzacy piatek mam do niej zadzwonic w okreslonych godzinach i wtedy dowiem sie o ktorej mam sie pojawic w szpitalu .

I teraz moje pytania ...

 

Czy szpital psychiatryczna nie niszczy czlowieka ? Oglupia ?

Jak wyglada tam czas wolny ?

Jak wygladaja badania ?

Czy ktos z was był i moglby napsiac mi swoje odczucia i czy poczul sie po takiej wizycie lepiej ?

 

Serdecznie was pozdrawiam i prosze o odpowiedz bo boje sie jak cholera :F

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×