Skocz do zawartości
Nerwica.com
Wszędzie

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. Ze stricte medycznego punktu: zespół złamanego serca, bo tak się to medycznie nazywa, lub takotsubo, lub kardiomiopatia stresowa, leczy się 5-7 dni Całkiem nieźle
  3. Jeśli z jednego badania prób wątrobowych wychodzą podwyższone wyniki to ja jestem mimo wszystko za opcją powtórzenia badań krwi po 2-3 dniach, bo miałam kiedyś podwyższone próby wątrobowe i to dość sporo (nie pamiętam już ile razy przekroczone było ale na pewno więcej niż 2), na tyle, że lekarz zakładowy nie chciał mi dać zdolności do pracy dopóki tego nie wyjaśnię. Oczywiście zgłosiłam się od razu do lekarza, który skierował mnie na wszystkie badania typu USG brzucha, powtórne, rozszerzone badania krwi włączając w to wirusy zapalenia wątroby ze względu na ryzyko zawodowe. Jak po 2 czy 3 dniach powtórzyłam badania i przyszły wyniki okazało się, że moje próby wątrobowe są jak najbardziej w porządku, wszystko wyszło w zakresie normy pierwszy wynik był prawdopodobnie błędem laboratorium szpitalnego, bo aż takie różnice w wynikach w ciągu 48-72h są niemożliwe co powiedział i mój lekarz i lekarz zakładowy jak poszłam do niego z nowymi wynikami. Oczywiście USG też zrobiłam dla świętego spokoju, ale po powtórnych wynikach nikt nie spodziewał się tam już znalezienia czegokolwiek niepokojącego. No chyba, że inne parametry z samej morfologii wskazują, że rzeczywiście coś się dzieje, bo przy dużych przekroczeniach to nie będzie tak, że tylko aspat i alat będzie poza normą, odbije się toteż na samej morfologii, chociażby na liczbie płytek krwi.
  4. Liber8

    Co dzisiaj zjadłeś?

    Polubiłem gotowe flaczki ze słoika. Modyfikuję je, dodaję litr rosołu z poprzedniego dnia, 2 łyżki mąki z wodą w celu zagęszczenia i dwa poskubane udka z kurczaka, też ugotowany poprzedniego dnia. Trochę majeranku, kucharka i gotowe. Mało roboty a danie pyszne
  5. @You know nothing, Jon Snow bierzesz neuroleptyki?
  6. Mic43

    Filmy i seriale

    Masz specyficzny gust filmowy, muszę przyznać.
  7. Trochę mnie wczoraj poniosło A że są osoby wierzące na forum, to sorki. Nie powinienem memów z papieżem wstawiać ani głupot wypisywać
  8. Tak, ja mam tak okresowo. Przez kilka dni-tygodni nie mogę patrzeć na mięso, a później jem je normalnie, ale też nie codziennie.
  9. Dzisiaj
  10. Myślę że masz rację. Problemem jest właśnie ten wybór kierunku. Łatwo się pomylić wybierając drogę zawodową w wieku 19 czy 20 lat. A nawet jeżeli wybierze sie dobrze (na tamten moment) to może się okazać że np. w czasie studiów zmienił sie rynek i po ich skończeniu nie masz gdzie pracować lub po pewnym czasie w pracy w zawodzie wypalasz się i zaczynasz nienawidzieć swojej pasji (mój przypadek).
  11. Harding

    NOWE X czy Y

    Germańskie Nauka w szkole czy w domu?
  12. Harding

    X czy Y?

    Wieś Toyota czy Hyundai?
  13. Gaz Pierwiastki bloku s, p czy d?
  14. Harding

    Co jest gorsze X czy Y?

    Bogatym gorzej Wymiotowanie czy zgaga?
  15. Harding

    NOWE Czy masz?

    Mam Masz pęsetę?
  16. Harding

    Co teraz pijemy

    Tymbark o smaku jabłko-mięta
  17. Nie wiem, co to Co sądzisz o terapii zajęciowej?
  18. Raccoon

    Co dzisiaj zjadłeś?

    Mija ci to? Bo ja mam tak od lat. Nie pamiętam kiedy ostatnio raz jadłem mięso, chyba kilka miesięcy temu
  19. Harding

    zadajesz pytanie

    Modlitwa za żywych i umarłych Kiedy ostatni raz remontowałeś/aś mieszkanie?
  20. Ja nigdy bym nie zrobiła sobie tatuażu, nawet jakby mi za to płacili, nigdy bym się tak nie oszpeciła.
  21. Harding

    Pytania TAK lub NIE

    Nie Jesz surówkę/sałatkę do obiadu?
  22. Harding

    Skojarzenia

    Microsoft Excel
  23. Harding

    HIT czy KIT?

    Hit Fundacja TVN Nie jesteś sam?
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×