Skocz do zawartości
Nerwica.com

korzen arktyczny / syberyjski


xckyzg

Rekomendowane odpowiedzi

wczoraj wzialem 1 tabletke korzenia arktycznego firmy alter medica i dzisiaj mnie tez trzyma napiecie pomimo tego, ze tego w ogole dzisiaj nie bralem. nie wiem dlaczego moja mama to bierze, ale juz jej mowilem, ze ten specyfik na mnie zle dziala. ona sie tlumaczy klimakterium, ze musi cos na to brac. ale widzicie sami, ze ziola tez moga szkodzic.

 

a jak długo zażywasz korzeń arktyczny? ja jak zaczynałam brać korzeń arktyczny to przez jakieś 3-4 odczuwałam silne napięcie, agresję, potem się to ustabilizowało, organizm się przyzwyczaił i czuję się przy nim świetnie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja trochę nie w temacie - szukam _asi_

Z tego co czytam jest specjalistką od boreliozy a właśnie się dowiedziałam, że ją mam. Jeśli mogłybyśmy pogadać na privie to napisz: mój mail just12@poczta.onet.pl lub gg 38076177. Będę zobowiązana!

Pozdrawiam Justyna

 

witaj, próbowałam wysłać Ci wiadomość na PW, ale nie mogłam (czyżbyś miała zablokowane otrzymywanie wiadomości???) gg już nie posiadam, bo nie używam i rzadko siedzę przy kompie. jeśli chcesz się ze mną skontaktować to przez PW lub na maila (wyślę Ci wiadomość, żebyś go miała).

nie jestem żadną specjalistką... trochę wiem o tej chorobie i tyle... ale zapraszam do rozmowy. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie , czy są osoby, które brały suplement ARKTYCZNY KORZEŃ? Czy ma on faktycznie działanie przeciwdepresyjne i przeciwękowe? Czy paradoksalnie nie nasila lęków. Jeżeli ktoś go stosuje, to proszę o wpisy w tym temacie i z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×