Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jezu pomozcie!!! Juz nie wiem co z soba zrobic!!


grzesieq

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam ogromny problem ktory zdarzył sie mi dzis. To jest okropne nie moge z tym wytrzymac!!! Nie wiem co robic!!! Opisze to : jak wiecie ostatnio jest głośno o cudzie w Sokółce. Ogladałem program o tym i w pewnej chwili wypowiadał sie tam pewien pielgrzym. Ja mowiłem do taty ,, on w to wierzy no bo tyle przejechał to co by nie wierzył " ( od tak se powiedziałem ale rowniez i ja w to wierze tylko jakos tak sobie powiedzialem ) i naszła mnie okropna mysl!!! Że jeżeli to powiem ojcu to na to że ten cud się stał ( jeżeli sie to stało ten cud ) no to mi sie stanie że nie bede grał w pewnym klubie piłkarskim! I to na Chrystusa! Jeżeli on ten cud istnieje to nie bede grał i zdarzy sie taki cud jak tam w Sokółce! Naprawde boje sie że sie to stanie nie wiem co robic!!! Czesto mam takie urojenia, codziennie mam to ale niektore sa naprawde bardzo silne! To nie jest jakis ,, inny stan " u mnie, lecz czesto takie miewam! Naprawde bardzo sie boje! I co jak teraz sie to stanie u mnie i nie bede tam grał? ( Gram tam od niedawna no bo sie zapisałem ) Prosze błagam pomozcie mi!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest nerwica natręctw proszę się opanować i nie przejmować tymi myślami. To czy będziesz grał czy nie zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Cechą natręctw jest to, że przemijają. Myśl pozytywnie, Bóg chce żebyśmy byli szczęśliwi, staraj się nie wierzyć w to, że jakaś moc zrobi tak, że nie będziesz grał to zależy tylko od Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×