Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

samara22 hej:)

 

Michuj nic mi dzisiaj nie krąży. Benzyna mózg mi zjada :roll: Ostatnio 10 minut przypominałam sobie, kto wyreżyserował "Nosferatu. Symfonię grozy." Groza była. Przeraził mnie stan umysłu.

 

Ja Wam coś podpowiem. Już wkrótce:

 

[videoyoutube=Udaro2X00OM][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noopii, czemu jesteś przygnębiony?Coś się stało?

 

Ja czuję się dość dziwnie.Boli mnie serce jak oddycham, drętwieje mi lewa ręka i mam jakiś nieokreślony lęk.Nie mam pojęcia skąd on się bierze.

Ja ci powiem skąd. Stresujesz się mięśnie się napinają, w tym te przepony, oddech trudno złapać, albo wręcz boli przy oddychaniu... to powoduje niedotlenienie... sztywnieją kończyny pojawia się lęk, mózg wariuje...

 

Ścierny bo mnie swędzi

 

A tak ogólnie, to myślę nad beznadziejnością sytuacji życia, nic nie robienia... siedzę na dupie wszystkich wkurwiam, jestem żałosny i głupi a do tego świadomy, a do tego umysł sprawia że życie jest koszmarem. Nie potrzebuje Dantego piekło to stan mojego ducha.

Szkoda, wiecie co na nerwice choruje od lat, wiecie co pomaga? Porządny ból. Ciągle mi prawią że mam wrócić do normalności, więc wracam; czym jest życie jak nie bólem i cierpieniem? Po prostu inni żyją jakąś ułudą.

Co jest piękniejsze od gnicia i rozkładu? Od świadomości własnego losu dwa metry pod ziemią, w tej zbiorowej mogile pod miastem -zwanej cmentarzem?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×