Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

No dzisaj to byl gulasz, wczoraj fasolka, jeszcze wczesniej kapuśniak i jakos tam leci na tych słokowym żarciu. Teraz znalazłm jeszcze jogurt w lodowce, wypilem pól. najelepszy bylby jednak lech niskoalkoholowy, on mega gasi pragnienie.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslawpas,

i jakos tam leci na tych słokowym żarciu.

Nie lepiej zaopatrywać się w jakimś barze z domowym jedzeniem? Chyba zdrowiej i smaczniej a też już przygotowane i zapakowane dadzą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko co wysokokaloryczne ;]

ja niby też lubię zupy a jednak sobie odmawiam prawie zawsze od dobrych kilku lat, ze względu na małą wartość odżywczą, białka a za to tłuszcz, jebniętym być ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magnolia84, czyli babcia to kobieta, która nie reaguje na zdanie "nie jestem głodna"? :D U mnie tak jest z moją mamą, gdybym z nią mieszkała pewnie ważyłabym tonę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslawpas, na śniadanie 5 naleśników z dżemem, później 2 banany z jogurtem naturalnym, 3 pączki, ziemniaki, pieczeń wieprzowa i surówka z buraczków, babeczka z kremem, kilka czekoladek, 3 kanapki z łososiem, 2 gołąbki

 

-- 16 gru 2013, o 02:11 --

 

anna.anakaia, dokładnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym wolał być ekto niż endo, mógłbym jeść jak smok i nie tyć, ekto dzięki metabolizmowi ciężko tyją ale jak już dowalą na talerz i na siłowni to efekt jest świetny, szybki metabolizm to zaleta imho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reiben, uwierz mi, że chętnie przyjęłabym

 

-- 16 gru 2013, o 02:19 --

 

anna.anakaia, wiem...Ludzie, którzy mnie nie znają, myślą, że mało jem. W sumie nie wyglądam jak anorektyczka ale należę do szczupłych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×