Skocz do zawartości
Nerwica.com

cilon vs luxeta


niedobry1803

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie... jakiś czas temu miałem już przyjemność byc forumowiczem...teraz chciałbym na sekundkę powrócic do statusu uczestnika...

mam pytanie...

 

przez półtorej roku zażywałem cilon oprócz tego doraźnie hydro, tranxene, i parę innych wynalazków doraźnie.

 

moją dolegliwością była silna nerwica(jak dla mnie silna hehe) i epizody depresyjne z wybuchami nerwowosci na przemian.

 

kiedys wcześniej zdiagnozowano u mnie psychozę maniakalno depresyjną ale to było lata temu ostatnie problemy tego nie dotyczą jak sądzę

 

ostatnią kurację podjąłem ok dwa lata temu (wtedy dostałem cilon) miała ona za zadanie ztonizowac moj temperament

miałem również duszności i napady wieczornego niepokoju poza tym nadmierna pobudliwosć na przemian ze stanami lękowymi i delikatnie depresyjnymi(ale bardzo delikatnie) stan cześciowo pogłębiał się lub łagodził na wskutek różnie działających sterydów anabolicznych które kiedyś zażywałem i zdarzało mi sie pobierać je również w ostatnich latach również wraz z cilonem

cilon spełnił swoje zadanie (pomijam, osłabienie libido) ale po jakimś czasie wystapiła tolerancja i szczerze mówiąc zarłem go bez celu mało tego jeden lekarze radził dodać lek drugi zwiększyc dawke...moim problemem było również to że nie znalazłem dla siebie odpowiedniego psychiatry i po kilku wizytach przechodziłęm do nastepnego lekarza....wreszcie znalazłem wspaniałego lek. z trójmiast prof. ndzw dr hab. J. Masłowski ten Pan podszedł wyjątkowo umiejętnie do moje przypadłości jednak z przyczyn prywatnych musiał zaprzestać praktyki w Polsce i...

 

czując się już lepiej po półtora roku cilonu i nie widząc dalszej celowości zazywania z powodu tolerancji leku postanowiłem odstawic cilon...odstawiałem półktorej miesiąca około...i

 

z poczatku było o.k nerwicy nie mam(zadnych leków czy duszności ani natretnych myśli) nie wyleczył mi się natomiast mój natychmiastowy wybuchowy gniew!!!!

 

i mdziś po około półrocznej przerwie podjąłem decyzję że muszę spróbować czegoś skuteczniejszego czegos innego co pozwoli m i zbilansowac mój temperament czyli uspokoi ale nie wpędzi w stupor...

ostatnio sam widze że stałęm się juz nie do wytrzymania tzn. afera wszedzie po trzy razy dziennie rozwalone trzy telefony i dwa laptopy w ciągu miesiaca. i zanim kogoś niechcący "ubiję" hehe postanowiłem zażyc LUXETĘ PRZEZ NASTęPNE DWA LATA NAJCHĘTNIEJ może ona pomoze na stałę...co o tym sądzicie czy ktoś z Państwa porówna te dwa leki(cilon vs luxeta) czy jest sens próbować jej w kontraście do moich doswiadczeń z cilonem???

 

[*EDIT*]

 

...Bardzo proszę...niech ktoś znajdzie dla mnie chwilkę i odpowie...przecież nie zadałem zbyt trudnego pytania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi to mowic ale Twoje objawy rzeczywiscie przypominaja psychoze maniakalno depresyjna. Oczywiscie lekarzem nie jestem, i nie traktuj mojej opini jaka wiazacej aczklowiek przestrzegam jesli to CHAD to nie wolno zazywac Ci zadnych lekow przeciwdepresyjnych(do ktorych nalezy luxeta) bez stabilizatora nastroju. Mysle ze po prostu musisz to skonsultowac z jakims dobrym psychiatra, bo mozliwe ze to co sie z Toba dzieje to tylko chwilowy stan wywolany np stresem. Polecam zdecydowanie wizyte u lekarza i zadnego samodzielnego kombinowania z lekami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...no tak...może masz rację...a może po prostu jestem nerwus...czas pokaże pójdę do lekarza ale zespół m-d wykluczam raczej bo wiem jak czuje się człowiek w trakcie a jak dla porównania wyglądają moje gniewy obecnie...ale tak czy inaczej dziekuję za odpowiedź zbyt wielu osób mój post nie zainteresował..więc jestem zobowiązany :* pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×