Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Faustyna

witam Was serdecznie....

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłam się zalogować , bo forum czytam od dłuższego czasu........ u mnie: depresja i nerwica lękowa......pozdrawiam Was wszystkich serdecznie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj Faustyna :-) Jestem tu od niedawna i również zmagam się z podobnym kłopotem. Gdybyś więc chciała podyskutować, opowiedzieć swoją historię- zapraszam do rozmowy.

Pozdrawiam Cię

Mag27

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam cię serdecznie Faustyna mam nadzje, ze forum doda ci odwagi do walki :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem od czego zacząć... Nazywam się Malwina od dzieciństwa zmagam się z lękami, natręctwami itp. Dopiero w tamtym roku uświadomiłam sobie, że to nie jest normalne. Mam dopiero 21 lat, a przez swoje nerwy zaczynam już siwieć masakra :cry: Wkońcu zdecydowałam się na terapię. Musiałam najpierw iść do psychaitry, aby ten pokierował mnie do psychologa. Jutro idę na drugie spotkanie. Niestety i psycholog kazał mi się powtórnie skierować do lekarza po leki. Byłam przeżona. Bo przecież psychiatra wypisuje psychotropy. W moje lęki tłumaczą jako głupote. aAle ja chce normalnie funkcjonować jak inni, nie bać się jechać autobusem, wyjsć na ulicę czy mnóstwa innych rzeczy.

Poraz pierwszy raz w życiu chcem coś popowadzić do końca. I wiem, ze jak sie bede mocno starać to moze wyjde z tego dziadostwa. Zdaje sobie sprawe, ze to nie minie w ciągu kilku dni, ale chce walczyc, dla siebie i dla mojego przyszłego życia.

Nie znam jeszcze konkretnej przyczyny mojej nerwicy, ale znajde ją, czytałam tu na forum, ze taka terapia nie bedzie taka przyjemna, ale skoro mam mi pomóc to warto przecierpiec, zwłaszcza ze i tak leki przyswarząją mi cierpienie, to co szkodzi pocierpiec jeszce troche, ale dla dobrej sprawy

Pozdrawiam was wszystkich i wieze ze wszystkim nam się uda a przynajmniej wiekszości z nas żyć w końcu jak zwykli śmiertelnicy i mnieć zwykle przyziemnie problemy:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Faustyna, szkodnik - witajcie wśród swoich. Miło Was poznać. Zapraszam do rozmowy na forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

CZESC.MAM NA IMIE ANETA.OD MARCA 2007r.LECZE SIE NA NERWICE.JAK NARAZIE BEZ POWODZENIA.CZY Z TEGO WOGOLE MOZNA WYJSC?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Cześć ANETA30, miło poznać. Tak - da się wyjść, nie poddawaj się prędzej czy później znajdziesz właściwą drogę - a na pewno warto :!:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi