Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kłamstwa o ex


Rekomendowane odpowiedzi

Wstydzę się tego że zaufałem dziewczynie która okłamywała mnie od ponad 4 lat. Z moją dziewczyną jestem od 4 lat, mamy 1.5 rocznego syna, ostatnimi czasy średnio nam się układało. Musiałem wyjechać za granicę by wszystko utrzymać. W międzyczasie kilka razy przylapałem ją na drobnych klamstwach, lecz ostatnie dobiło mnie najbardziej
Miałem znajomego z dzieciństwa za którym zbytnio nie przepadałem, brał byle co do łóżka, dziewczyny bez kszty moralności. Chodziły plotki ze moja dziewczyna (nie byliśmy razem) chodziła do niego i ją pykał od czasu do czasu. Na początku związku pytałem ją czy jest to prawda, wypierała się na wszystkie świętości że nigdy by go nie dotknęła.
Ten temat był poruszany jeszcze przy kilku kłótniach, za każdym razem się wypierała mówiła że nic ich nie łączyło, jedynie się całowali pod wpływem alkoholu, przysięgała na nasze dziecko na zdrowie etc
Na kilka dni przed moim wyjazdem dostałem screeny od nieznanej mi osoby z fake konta gdzie pisała, że coś było ale nie dosadnie chodziło o s*x, dalej się wypierala.
Dostawałem kolejne wiadomości z jej wybrykami, aż doszło do kulminacji gdzie pisała do tej osoby że spali razem, ale bardziej wykorzystywał ja seksualnie niż byli razem i z nim zerwała kontakt, lecz na wcześniejszych screenach pisała rzeczy typu "idziesz do znajomych a ktoś cię wyruchal XD"
Gdy pokazałem jej wiadomości była oburzona że wtrącam się w jej przeszłe życie,  jak mówiłem gdybym wiedział, nic by nie było. Na moje pytania dlaczego mnie oszukiwała tyle czasu odbijala piłeczkę że ja jestem wszystkiemu winien, że to ja nie byłem lojalny 
Mam do siebie duży szacunek, gdybym wiedział więcej o jej przeszłości na pewno bym z nią nie byl, a szczególnie po takich "partnerach"
Nie wiem jak mam to ugryźć jestem na skraju załamania nerwowego, straciłem przy niej wiele lat w ciągłym kłamstwie, mam do siebie obrzydzenie że nie ufałem ludziom którzy się o niej wypowiadali od samego początku jako redflag

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jej relacja z nim była trudna, może faktycznie ją wykorzystywał i się tego wstydziła? A może wiedziała o tym, jakie masz o nim zdanie i że jej szanse u Ciebie byłyby żadne, gdybyś wiedział? 

 

Swoją drogą, jezeli będąc w związku z Tobą jest lojalna i nic jej nie łączy z tamtym typem, to czemu jej przeszłość z kimś miałaby określać Waszą relację? Pewnie, nie powiedziała Ci wszystkiego i czujesz się okłamany, ale czy pytałeś ją na spokojnie i bez atakowania, czemu Cię okłamała? 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×