Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak i czemu to się stało ?


Werner Ziegler

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chcialem sie tu "pochwalic" jak to u mnie wszystko sie zaczelo bo z tego co sie naczytalem i nasluchalem nie moge za bardzo znalezc podobnego przypadku.

Byl rok 2016 wrzesien odczuwalem jakies dziwne bole z jednej strony szyji. Troche sie tym martwilem co to moze byc.Nastroj mi spadal.Potem jednego dnia cos czerwonego mi wyskoczylo na twarzy pod okiem. Jakas plamka. Zaczalem bardziej sie stresowac co jest grane. Poszedlem do lekarza na badania krwi I skierowanie na ultrasound szyji. W miedzyczasie lekarz dal mi szczepionke przeciw Tezcowi. Po kilku dniach gdy bylem w pracy zjadlem lunch wstalem od stolu przeszedlem kilku krokow I nagle stracilem wzrok na 3,4 sekundy.Bylo jakos bialo ale po chwili wzrok wrocil ale "zauwazylem" ze cos jest nie tak. Nie wiem jak to opisac ale cos jakby sie wlaczylo w glowie w myslach. Badania krwi byly ok a w szyji cos znalezli I mialem isc na biopsje ale potem wszystko niby zniknelo w szyji. Niestety ja zostalem z tym dziwnym uczuciem w glowie I tak jest do dzis. Nie wiem czy sie moze wlaczyl flight or fight mode I sie zablokowal czy cos ale przez te gowno cierpie do dzis.Popadlem w depresje przez to I 3 lata na Mirtazapinie pomoglo mi maskowac te uczucie. Obecnie Mirtazapina stracila efekt I znowu jestem w szarej dupie. Znowu czuje te dziwne uczucie bardzo wyraznie.Cos jakby uczucie byc pijanym w pewnym sensie . Nie wiem czy to nerwica tak sie ukazuje czy co innego? Robilem wszelkie badania ale wszystko jest ok. Zawsze bylem pogodny I pelen zycia a tu taki epizod przewrocil mi zycia do gory nogami.Caly czas mysle ze to nie ma nic wspolnego z psychika po prostu cos sie zacielo w glowie...Ktos z Was mial jakis podobny przypadek ze tak nagle cos sie stalo????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×