Skocz do zawartości
Nerwica.com

Psychiatra z Warszawy/Łodzi


marianlubczyk

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Prosiłbym o polecenie dobrego psychiatry prywatnie z Warszawy/Łodzi który wysłucha i wytłumaczy co i jak a nie zlewa osobę w sensie tylko pytanie "Jak się pan czuje?", kilka minut i po wizycie. Już przerobiłem kilku psychiatrów co tak robili i mam wielki uraz do tego i nie wiem gdzie szukać. Choruję na depresję, lęki i ADHD. U tych co byłem zawsze mi wciskali neuroleptyki tylko nie wiem po co jak nie mam objawów schizofreni ani psychozy co mam zresztą udokumentowane po szpitalu psychiatrycznym (co ciekawe przez jednego lekarza prowadzącego dzięki niemu właśnie trafiłem do szpitala bo mnie "otruł" swoim leczeniem stąd ta uraza).

Edytowane przez marianlubczyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć,

Depresja, natrętne myśli, trauma, polecam Agnieszkę Murlak, jestem pod jej opieką od 2 lat. Wcześniej leczyłem się u innej lekarki i byłem załamany (było coraz gorzej - pr. samob) Empatyczna, słucha, zadaje pytania, zaufałem Jej.  Po każdej wizycie wychodziłem pełen nadziei. Pamiętam, jak po kilku miesiącach leczenia powiedziałem Jej, że jest dużo lepiej bo mogę w miarę funkcjonować ale chyba nigdy do końca z tej choroby nie wyjdę (nie będę już odczuwał szczęścia). Zaleciła inny lek i okazało się, że ten u mnie zaklikał i jest dużo lepiej. Ona przyjmuje w W-wie 

No i nie namawia do wizyt co miesiąc, jak leki zaczynają działać i widzi poprawę, to wspólnie ustalamy kiedy widzimy się na kolejnej wizycie (obecnie co 3-4 miesiące)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×