Skocz do zawartości
Nerwica.com

dubel


powerade33

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,chciałem trochę zasięgnąć porady i to Abyście mnie trochę uspokoili. Opiszę po krótce wszystko .ogólnie nie leczyłem się nigdy psychiatrycznie , mam tylko problem z bezssennoscia  brałem zolpidem ale robiłem nieraz przerwy itp nie były to duże dawki pół tabletki nieraz cała tabletka ( ogólnie walczyłem z tym aby nie brac ) ,  no i tak postanowiłem udać się do specjalisty . byłem tydzień temu w piątek u psychiatry właśnie z tematem bezsenności żeby spróbować odstawić ten nasen i to że w dzień mam taki lekki niepokój itp ( trochę na to nakladaja się problemy zawodowe , teraz mam ciężki okres stresujący itp) lekarz przepisał mi depratal w dawce przez pierwszy tydzień 15 mg i później zwiększać do 60 mg , i trazadon na noc lub chloropexin jak trazadon  nie pomoże. W pierwszy dzień obudziłem się o 4 w nocy z okropnym

lękiem normalnie paranoja dobrze że matka miała xanax to wziąłem    , myślałem że to od trazadonu więc go odrazu odstawilem 

po pierwszym dniu i brałem ten depratal 15 mg i  chloropixen 15 mg  , ale objawy znów były takie same również w dzień uczucie takiej jakby dezorientacji , odrealnienia , straszny niepokój napięcie natlok

mysli  itp czuje się taki jakby nie swój nie mogę się na niczym

skulpic i nic mnie nie cieszy i się boję tego uczucia  , czuję również takie jakby prądy w głowie na całej głowie takie jakby mrowienie nie wiem jak to opisać , boję  że coś tam w głowie się stało i trochę se wkręcam za mocno . odstawiłem go w czwartek ten depratal , ale te objawy jakby dalej są , próbowałem skontaktować  sie z psychiatrą lecz jest na urlopie i dopiero zapisałem się na 20 października , teraz ratuje się doraźnie xanaxem bo czuje się jeszcze zle  a już drugi dzień jak Odstawiłem  ten depratal  , jak myślicie czy to minie i czy to

normalne , że mam aż taki wrażliwy organizm że tak zaraagowalem , czytałem że ludzie na początku leczenia mogą mieć właśnie tskie  objawy ale żeby aż tak czy mogło to wywołać aż takie spustoszenie w głowie i czy to minie   ? Szczerze to modłę się aby to minęło , ale też tym się nakręcam i cały czas o tym myślę i wyczuwam to.  to już bym

wolal Się czuc tak jak przed tą wizytą niż to co czuje teraz . 

Sory też że napisałem to tak chaotycznie ale no jestem teraz w takim stanie .

z gory dziękuję za odpowiedzi 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×