Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak walczycie z OCD?


Vizyo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam post powstał po to by podzielić się naszymi doświadczeniami z OCD. Z osobami które dopiero co się zdiagnozowały lub mają małą wiedzę dotyczącą swojego zaburzenia. Jakie leki wam pomogły lub co takiego robicie by zmniejszać swoje natręctwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 próba to leki SSRI

Jak ci nie pomogą to argumentacja stabilizatorami, ostatecznie neuroleptykami (chociaż te mają bardzo dużo skutków ubocznych)

No i jeszcze jest opcja mieszanka SSRI + SSRI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ToddPL napisał(a):

1 próba to leki SSRI

Jak ci nie pomogą to argumentacja stabilizatorami, ostatecznie neuroleptykami (chociaż te mają bardzo dużo skutków ubocznych)

No i jeszcze jest opcja mieszanka SSRI + SSRI

Tak ogólnie, ale powiem Ci na własnym przykładzie, że najbardziej objawy zmniejsza wyjście do ludzi. Miałem różne atak paniki natręctwa. Zmieniło się to gdy poznałem fajnych ludzi którzy dają mi dobrą energię. W ich towarzystwie mija lęk zły humor ludzie Ci są pomocni dobrzy. Naprawdę terapia i leki to jest to co ma Cię podtrzymać na duchu. A dużą robotę robi to w jakim gronie się obracasz. Bo z dobrymi ludźmi którzy szanują Cię i nie zostawią z depresji czy nerwicy naprawdę nie mogę powiedzieć, że wyleczysz się całkiem. Ale będziesz żył bardzo dobrze i nie one będą tobą rządzić tylko ty będziesz nimi rządził i twoje życie zmieni się o 180 stopni. Tak według mnie to wygląda na moim przykładzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×