Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ostre jazdy


kulfon888

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie... Jestem znow po wizycie z moim Panem Doktorem Online i czekam wlasnie na zwolnienie miejsca na szpital... bo sie znow pogorszylo..

Jakos moze jak bedzie miejsce w przyszlym tygodniu zadzwonia i pojade odrazu na szpital 

 

Wczesniej dostawalem lek Doxepin 25 mg 1-0-2 lecz w nocy po paru razach go juz nie bralem bo poczulem sie chwilowo po tych doxepinach nocnych jakby mi swiadomosc przez chwile przycmiewalo niewiedzialem co sie dzieje przez chwile takie jazdy... moze to bylo wynikiem b duzych dawek hydroxyzyny 25 mg w nocy 5 tabletek po 25 mg bralem tej hydroxyzyny abym zasnał , w dodadku Tisercin 3 tabletki na noc , i doxepin 2 tabletki na noc

 

 

wczesniejszy lek nasenny zapisany przez Pana Doktora lek Diphergan nie pomogl

 

Jesli chodzi o nowe leki i leki jakie przyjmuje to wypiszę Państwu te leki ktore przyjmuje teraz na dzien dzisiejszy..

 

-Amitryptylinium 25 mg lek antydepresyjny przyjmuje rano i wieczorem (na te natrectwa co mam Pan Dr. rozwaza wlaczenia lekow serotoninowych SSRI ale to juz chyba w szpitalu na te natrectwa) 

- Absenor 500 mg dawka 2-0-2

-Doraźny lek na lęki Lorafen 1 mg doraznie tabletka w razie lękow

- Chlorprotixen 50 mg dawka 0-0-2

-Olzapenine Bluefish 10 mg  >>> (lecz ten lek Pan Doktor chce zamienic na Ketrel) ze wzgledu na to ze olzapina b podnosi cukier...

 

na spanie jak narazie nic nie mam bo czekamy czy po tych lekach wieczornych amitryptilina i chlorprotixen zasne...

 

Ewentualnie jak juz nie bedzie spania wogole to sobie doraźna dawke Lorafen 1 MG doloze...

 

Jeszcze przyjmuje leki cukrzycowe i cisnieniowe i na zbicie Pulsu ale to chyba nieistotne w psychiatrii

 

Ze wzgledu na to iz wegiel jest bardzo drogi przeprowadzilem sie z mama na moment zimy do brata do bloku, brat mieszka na 2 pietrze strasznie mi tam to leb ryje poniewaz na wysokosci czy to jestem w mieszkaniu czy przechodze przez most mam mocne mysli natretne aby rzucic się z balkonu czy mostu i tez odrazu pojawia sie lęk przy tych myslach ......  ze wzgledu na te natrętne lękowe rzucenie się ze strachu spie w lazience na materacu a wczoraj to mialem najmocniejsza chyba kulminacje tych myśli natretnych ze wrocilem z mama o godz. 00.00 do zimnego domu ale niedalo sie wytrzymac z zimna wiec wrocilismy spowrotem do brata. 

Ale to nie miejsce chyba jest tym zlem bo jak wrocilem do swojego domu tam tez odczulem ostry lęk i uczucie jakbym byl jakims psycholem i znow lekka derealizacja ze niewiem kim jestem i co sie dzieje... mysli natretne o zrobieniu mamie krzywdy itd i siegnalem po tabletke Afobamu i po 45 minutach przeszlo. Ale juz auwazylem ze Afobam na krotko dziala i nieraz lęki wracaja , przy klonazepamie gdzie bralem go w szpitalach jak mialem lęk lub ostry lęk to clonazepam pomogl i juz ten lęk tak nie wracal jak po afobamie...

 

Kochani co myslicie o tym zbioze lekow czy dobrze sa one dograne ? 

Amitryptyline biore od dzis i jakos jeszcze dzien bez lęków mam - 

 

I mam jeszcze prosbe do WAS pomozcie mi z lekiem nasennym ktory lek jest nasenny na chwile dobry do spania czy NASEN , Lorafen ,  Stilnox czy Estazolam wszystkie te cztery leki bralem w szpitalach... Pomozcie prosze za co wam dziekuje serdecznie 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×