Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy leki pomogą na stres. napięcie i nadwrażliwość?


nazwauzytkownika1

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, kiedyś miałam epizod z lekami od psychiatry w związku z depresją, ale niewiele pomogły. Było to z 10 lat temu. Dziś mam problem natury ortopedycznej, jestem po kilku opeacjach i prawdopodobnie przed kolejną. Mam problem z robieniem się zrostów pooperacyjnych. Ortopeda zasugerował, że może warto skonsultować się z psychiatrą i wdrożyć tego typu leczenie, bo jego zdaniem zrosty tworzą się w tle podrażnionego układu nerwowego. Krótko mówiąc, sama sobie szkodzę swoim podejściem do mojego problemu i mam to w głowie. Jestem osobą przejmującą się wszystkim, nadwrażliwą i wszelkie medyczne rzeczy wywołują u mnie ogromny stres. Operacje to dla mnie okropny stres. Ortopeda powiedział, że muszę zmienić podejście i nastawić się pozytywnie do procesu leczenia, bo inaczej powstaną kolejne zrosty. Na dniach pewnie skonsultuję się z psychiatrą i rozważę opcje włączenia leków, ale chciałam zapytać czy może ktoś miał taki problem? Jakie leki u Was się spisywał? Najlepiej by było, żebym podczas leczenia ortopedycznego miała wszystko w dupie i nie przejmowała się tym. A to jest u mnie bardzo ciężkie do zrobienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×