Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ataki paniki/lęku co zrobić


xstoo01

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem jeśli chodzi o ataki. Jestem kierowcą, mam 25 lat i dużo jeżdże, pare dni temu podczas jazdy na autostradzie poczułem że kręci mi się w głowie, nogi jak z waty, czułem że zaraz zemdleje i czułem niesamowity strach że coś mi się zaraz stanie. Udałem się do szpitala najbliższego gdzie wyniki krwi wyszły wzorowe i powiedziano mi że to od energetyków(bardzo dużo ich dziennie piłem przed atakiem) od tamtego momentu tylko gdy wjeżdżam na autostrade boję się cholernie. Raz przejadę bez problemu a następnym razem czuje ze powoli dzieje to co za pierwszym razem. Staram się nad tym panować ale jest ciężko. Utrudnia to moje życie codzienne,utrudnia mi moją prace. Zaznacze ze mam niedoczynność tarczycy i nie wiem czy to też przez to czy rzeczywiście przez ernegetyki. Nie wiem co robić, próbuje panować nad tym ale jest ciężko i zaraz popadam w panikę podczas jazdy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem na pewno nie można tego tak zostawić. Kilka razy miałem podobne objawy (tylko nie za kółkiem) i pewnego dnia przy śniadaniu w końcu straciłem przytomność na kilka sekund.

Warto byłoby zrobić rozszerzoną diagnostykę (dziwne że w szpitalu nie wypisali skierowań). Na pewno powinien zbadać cię neurolog i kardiolog. Jeżeli wykluczysz przyczyny biologiczne to konsultacja psychologiczna. Możliwe że masz zaburzenia lękowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×