Skocz do zawartości
Nerwica.com

Plamy/pokrzywka/rumień podczas stresu


ag.ataa

Rekomendowane odpowiedzi

@ag.ataa  wiesz może jaką masz cerę? Kiedyś czytałam, że takie objawy to rumień naczynio.... (coś tam :), nie chcę przekręcić). Najlepiej pójść do dermatologa. Jeśli masz cerę naczynkową to najlepsze byłoby zamknięcie naczynek, ale to ocenia lekarz. A w innych sytuacjach też się pojawiają te plamy? Po ciepłym lub ostrym jedzeniu? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Illi napisał:

@ag.ataa  wiesz może jaką masz cerę? Kiedyś czytałam, że takie objawy to rumień naczynio.... (coś tam :), nie chcę przekręcić). Najlepiej pójść do dermatologa. Jeśli masz cerę naczynkową to najlepsze byłoby zamknięcie naczynek, ale to ocenia lekarz. A w innych sytuacjach też się pojawiają te plamy? Po ciepłym lub ostrym jedzeniu? 

Pojawiają się jeszcze od bardzo gorącej wody, przy jedzeniu nie a np. alkohol sprawia, że nie wyskakują. Leczenie dermatologiczne tez nic nie dało, stosowałam różne kremy recepturowe, hydrocortisonum i to też zaostrzało objawy, w ogole co bym nie robiła to jest jeszcze gorzej 😮😅 do tych plam dochodzą uderzenia gorąca, drgawki i mam wrażenie, że to wszystko dzieje się przez te plamy więc nie wiem czy takie zamknięcie naczynek załatwiłoby sprawę 🤷‍♀️

 

Edytowane przez ag.ataa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

same here. Dermatologia rozłożyła ręce(kremy po kilkaset zł zero efektów a wręcz pogarszały sytuacje). Skóra dłoni i twarzy nadwrażliwa na wiatr/zmiany temperatur inne bodźce w tym stres, czerwone plamy na klatce piersiowej po kąpieli/prysznicu. W takich złożonych przypadkach najbardziej widać bezradność medycyny i żałosny wręcz poziom wiedzy u niektórych lekarzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×