Skocz do zawartości
Nerwica.com

Aspołeczność izolacja


ImFlying

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Chciałem podzielić się z wami moimi problemami.

Z racji tego że problemy natury psychicznej są rzeczą ludzką nie można się tego wstydzić , bo uważam że wtedy jest jeszcze gorzej ,

wiem że jest masa ludzi takich samych jak ja. Otóż jestem typem samotnego wilka, mam swoje ścieżki . Swoją rutynę . 

Kiedy samotność rujnuje mnie od środka i czuje że już tak nie mogę próbuje otaczać się ludźmi . 

Chociaż na chwile zostać częścią jakiejś grupy społecznej . Przez moje pasje które dzięki Bogu posiadam, potrafię 

poznać naprawdę wartościowych ludzi. Ale w pewnym momencie wszystko mnie przerasta

uciekam, zrywam kontakty. Potrzebuje izolacji. Przeżywam z tego powodu ciężkie chwile , bo zawsze wydaje się że buduje swoją nową

historie. Zawsze kończy się tak samo. Jestem typem introwertyka , mam stwierdzone f20. Unikam rodziny , nie biorę udziału 

w rodzinnych spotkaniach , weselach czy świętach . Nigdy nie potrafię się przełamać. Wole izolację. Nie widać po mnie choroby , depresje 

i wszystko inne dusze w sobie . Mam wiele powodów do zmartwień . Kolejnym moim problemem jest choroba natury fizycznej o której nie mam nawet siły pisać 

już do końca życia musze poprzez usg monitorować moje zdrowie. To wszystko naprawdę może wykończyć , szczególnie kiedy nikt nie chce cie wysłuchać.

Zrozumiałem zresztą już dawno że ludzie których kiedyś uważałem za przyjaciół mieli mnie od zawsze gdzieś , zabolało mnie to że na wieść o moim złym stanie zdrowia 

potrafili od razu zmienić temat. Odciełem się od takiego toksycznego towarzystwa i okazało się że rzeczywiście jestem sam na tym świecie . Kiedy były pieniądze wiedzieli gdzie mnie szukać

dziś nie istnieje dla nikogo. Dziękuję za poświęconą chwilke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×