Skocz do zawartości
Nerwica.com

tiki nerwowe i polepszenie humoru


germin12

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc
W czasie dłuższego czasu lekarze przepisywali mi różne specyfiki i teraz zastanawiam się jak to brac najlepiej zeby bylo korzystnie.

Nie mam raczej depresji bardziej depresję nerwicową lub stany dwubiegunowe. Dodam, że mam hashimoto więc już ze startu mam mniejsze chęci do robienia czegokolwiek, cięzkie wstawanie rano, słaba pamięć, słaby humor, wahania nastroju, nerwowość +tiki.

Wcześniej brałem wellbutrin ( zjadłem cała paczke i zero efektów), duloksettyna to samo, miałem również przepisaną sertralinę ale przez zaparcia odstawiłem na początku leczenia.

leki które posiadam:
seronil ( fluoksetyna, dopiero co dostalem od lekarza przez wizyte online)
medikinet ( metylofenidat szybko przyswajalny )
concerta ( źle działał na mnie )
doreta ( tramadol+ paracetamol, na bóle kręgosłupa )
alpragen ( xanax )
Clonazepamum
lorafen
hydroksyzyna

 

moje objawy, które uprzykrzają mi zycie:
-ospałość w ciągu dnia
-zespół amotywacyjny, niechęć do robienia czegokolwiek aczkolwiek zmuszam się
-bóle kręgosłupa ( wady kręgosłupa)
-drażliwość
-TIKI NERWOWE - OD DAWNA I BARDZO PRZESZKADZAJĄ ( nie chodzi mi o to, że np noga mi drga tylko takie coś, że muszę coś zrobić np. muszę kliknąć 3 razy prawym klawiszem myszy a potem lewym na zmianę, potem wygina mi się ciało w prawo i tak co chwilę, przewoty oczami it...) tiki się nasilają wieczorem.

Kiedy wezmę concertę to nie czuję jakichś super działań, bardziej jestem ospały a po paru godzinach mam taki zły humor jakby świat nie miał sensu i jestem w stanie pokłócić się z każdą przypadkową osobą na mojej drodze.
Od paru dni biore medikinet.  Na początku mam energię i humor do wszystkiego a po 2-3 godzinach znów to samo co po concercie - spadek humoru.

2 dni temu wziąłem parę tabletek clonazepamum żeby stestować jak to działa i raczej nie jest to dla mnie - ani przyjemnie, ani źle - po prostu czułem się otłumaniony i jak trochę pijany, zawroty głowy.


Czy ktoś doradzi jak stosować te receptury by stopniowo wyzbyć się tików i najważniejsze - poprawić humor i energię (potrzebuję dużo więcej witalności) szczególnie w tym okresie kwarantanny kiedy nie można chodzic ani na basen ani na silownie itp.

Dodam, że przygodę z tymi tabsami zacząłem przez to, że nie mogłem wstawać rano do pracy, miałem często tak zwaną mgłę.. że nic nie ogarniam... o dziwo poprawiało się to zawsze wieczorem wtedy byłem żywszy ale również pojawiały się tiki..

i jak z tą fluoksetyną? na co ona jest? może pomóc przy moich schorzeniach? Największy problem mam z tikami typu, że ciało się wygnie albo, że muszę kliknąć odwpowiednią ilość razy w myszkę itd.. nartęctwa...
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×