Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Warszawa] Nasza Stolica


Don Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

bluecd, skuteczność jest , ale terapia trwa rok , jeśli ci zależy by szybciej uzyskać efekty to lepiej wybrać behawioralną . Ta terapia na którą chodzę , to grzebanie w przeszłość , szukanie konfliktów wewnętrznych , więc to trwa , natomiast behawioralna ma na celu zmienić twoje przekonania na temat , siebie , ludzi czy świata i nauczenia cię nowych zachowań. Do tego tłumaczy ci na czym polega błędne koło nerwicowe i mechanizm lęku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bluecd, skuteczność jest , ale terapia trwa rok , jeśli ci zależy by szybciej uzyskać efekty to lepiej wybrać behawioralną . Ta terapia na którą chodzę , to grzebanie w przeszłość , szukanie konfliktów wewnętrznych , więc to trwa , natomiast behawioralna ma na celu zmienić twoje przekonania na temat , siebie , ludzi czy świata i nauczenia cię nowych zachowań. Do tego tłumaczy ci na czym polega błędne koło nerwicowe i mechanizm lęku :)

 

dobrze i tanio nie moze byc szybko. ;-)

 

Skutecznosc i trwalosc efektow.

Im bardziej boli-tym lepiej bedzie.

Szybkosc jest wzgledna a w tym przypadku cos mi mowi,ze nie da sie szybko zmienic czegos ,co trwalo 3/4 zycia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bluecd, skoro tak , to będzie dobry kierunek . Zawsze możesz pójść na pierwszą wizytę i zobaczyć czy będzie ci odpowiadać tego typu terapia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bluecd, skoro tak , to będzie dobry kierunek . Zawsze możesz pójść na pierwszą wizytę i zobaczyć czy będzie ci odpowiadać tego typu terapia :)

 

Pewnie tak wlasnie zrobie chociaz za kazdym razem jest stres i jakis taki niesmak ,ze trzeba sie przed kolejna niesprawdzona i niezaufana osoba wywnetrzac a potem zwykle okazuje sie ,ze i tak d..pa i pomylka.

M.in.dlatego zaczalem srubowac wymagania ale to takze nie daj zadnej gwarancji.

Tak wiec tylko dobre sprawdzone rekomendacje coskolwiek rokuja..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wrażenie raczej nie jest dobrym kryterium na dłuższą metę. Wydaje się że na dłuższą metę doświadczony terapeuta po 40, nawet z innym już spojrzeniem na świat i życie może dać lepsze wyniki niż młoda, ładna pani psycholog z którą dobrze się nam rozmawia. Oczywiście tak nie musi być, może się zdarzyć że nie będziemy mogli się jakoś dogadać z terapeutą, w ogóle źle się przy nim czujemy i wtedy można go zmienić (chociaż lepiej wcześniej zastanowić się dlaczego tak jest), ale szukanie jakiegoś ideału po całej Warszawie wydaje mi się przesadą. Chyba wystarczy po prostu dobry terapeuta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wrażenie raczej nie jest dobrym kryterium na dłuższą metę. Wydaje się że na dłuższą metę doświadczony terapeuta po 40, nawet z innym już spojrzeniem na świat i życie może dać lepsze wyniki niż młoda, ładna pani psycholog z którą dobrze się nam rozmawia. Oczywiście tak nie musi być, może się zdarzyć że nie będziemy mogli się jakoś dogadać z terapeutą, w ogóle źle się przy nim czujemy i wtedy można go zmienić (chociaż lepiej wcześniej zastanowić się dlaczego tak jest), ale szukanie jakiegoś ideału po całej Warszawie wydaje mi się przesadą. Chyba wystarczy po prostu dobry terapeuta.

 

Z ta 'ladna pania' to troszke byl zart, faktycznie intuicja+ doswiadczenie/praktyka beda optymalne. Z szukaniem idealu oczywiscie przesada ale jednak

nie jest tak latwo trafic na dobrego i rzetelnego terapeute, jeszcze z intuicja i doswiadczeniem.

Skads informacje o nim trzeba brac, nie mozna co pare m-cy zmieniac terapeuty, nie mowiac o stracie czasu i srodkow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeden, raczej tak :D

Tak w ogóle to ile masz lat? Bo ja mam 27, a ta druga dziewczyna też po 20-stce.

Dam Ci znać tu na forum, jak się ostatecznie dogadam z tamtą osobą. Ale wstępnie przyjmujemy następny weekend w centrum (np. Łazienki) w godzinach popudniowych ;)

Pozdrawiam

P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej, ma ktoś ochotę spotkać się dziś na piwo. mam ochotę na zimne i nie mam z kim pójsć.

Mam 33 lata, jestem kobietą, więc dobrze by było spotkać się się również z kobietą w zbliżonym wieku. Najlepiej nad Wisłę na ogródki piwne :P

 

-- 07 lip 2012, 18:15 --

 

nadal aktualne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×