Skocz do zawartości
Nerwica.com

Halo,jestem Ela


EliX

Rekomendowane odpowiedzi

Melduję się , ponieważ mam moje medytacje do zaproponowania, na różne problemy. Przede wszystkich na depresje.

Moje widea są na moim youtube kanale . Oto mój link: https://www.youtube.com/channel/UClj6basDq2JXwMrERa2sHCA

Oczekuję waszych komentarzy , mam nadzieję, że znajdziecie coś dla siebie.

Ela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogłabyś coś więcej o nich opowiedzieć?

Czasem posłuchałbym takiego nagrania, ale ze względu na bagaż doświadczeń jestem ostrożny. 

Czy mają one świecki charakter, czy może odwołujesz się do jakiś światopoglądów religijnych?

Na czym one polegają i czemu nazywasz je medytacjami? Medytacja kojarzy się trochę z buddyzmem.

 

Wiesz co mam na myśli. Ja jestem trochę paranoiczny i zaraz bym się doszukiwał jakich podejrzanych sugestii itp.

 

Sądzę, że dokładniejsze opisanie może ułatwić sprawę osobom, które ze względu na światopogląd nie chciałby natrafić na pewne treści.

Ja na pewno nie chciałbym słuchać nagrania nawołującego do poszukiwania poprzednich wcieleń itp.

 

Może też napisz coś o osobie? Czy nie jesteś satanistką np. :P

 

Medytacja to grubsza rzecz, a nagrania mogą jeszcze zintensyfikować doznania. Wiem coś, bo czasem słucham nagrań hipnotycznych czy uczestniczyłem ostatnio w treningu autogennym. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Halo,

moje medytacje mają na celu zrelaksować się , uspokoić zmysŁy, a takźe dotrzeć do podświadomosci, pomóc jej pozytywnie przeprogramować się.To nie ma absolutnie nic wspólnego z satanizmem. Interesuję się ajurwedą i medycyną naturalną , z zawodu jestem nauczycielką. PosŁuchaj, ciekawa jesten Twego zdania.

Ela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×