Skocz do zawartości
Nerwica.com

Płakać mi się chce że to już koniec lata :(


Jurecki

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, z o.o. napisał:

ja tam lubię jesień. Latem w mieście jest pusto, cicho, szaro, bo wszyscy wyjechani. Jesienią wracają uczniowie i studenci, jest ruch, kolorowo, ciekawie. Jest masa zajęć pozalekcyjnych, sportowych, naukowych, językowych. Każdy coś oferuje dla początkujących. Jest wysyp warzyw, owoców, orzechów, grzybów. Nie ma upałów, można się normalnie ubrać. A d o tego w listopadzie mam urodziny. 🙂

Też to tak postrzegam. Dla mnie jesień to nowy początek, wrzesień/październik kojarzy mi się z nowym rokiem szkolnym/akademickim, więc nowi ludzie, nowe wyzwania, nowe postanowienia. I tak, warzywa korzenne, dynie, cukinie, marchewki zaczynają być pyszne 🙂 Latem włączenie piekarnika to szaleństwo, a jesienią nic nie smakuje cudowniej niż świeżo upieczone ciasto marchewkowe i kakao... I chociaż natura temu przeczy, to dla mnie jesienią świat budzi się do życia, jestem pełna radości wtedy 🙂 I mam siłę, żeby gotować i piec.

Edytowane przez Aurora88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi nie pasuje w innej porze roku niż lato to to, że mam w weekendach zjazdy na uczelni, i dodatkowo jest znacznie więcej ludzi w autobusie, przez co ciężej się gra czy czyta cokolwiek (bardzo mnie irytuje gdy ktoś, siedząc obok mnie widzi co robię).

Mam prywatnie hulajnogę Xiaomi i ciekawe czy nią nie mógłbym się przemieszczać, ale strach, że ktoś ją ukradnie. Widziałem że ludzie stosują locki takie jak w rowerach, jest też rozwiązanie takie, że blokujesz ją z poziomu telefonu, ale rozwiązanie softwarowe jest tak debilne, że w sumie wystarczy połączyć się z hulajką która jest widoczna dla wszystkich telefonów, i możesz ją odblokować. Czyli trochę rak xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Reghum napisał:

Mam prywatnie hulajnogę Xiaomi i ciekawe czy nią nie mógłbym się przemieszczać, ale strach, że ktoś ją ukradnie. Widziałem że ludzie stosują locki takie jak w rowerach, jest też rozwiązanie takie, że blokujesz ją z poziomu telefonu, ale rozwiązanie softwarowe jest tak debilne, że w sumie wystarczy połączyć się z hulajką która jest widoczna dla wszystkich telefonów, i możesz ją odblokować. Czyli trochę rak xd

1. Ale fajnie że Xiaomi robi jeszcze hulajnogi. Ta firma mnie tak cieszy. Mam ich telefon i czajnik. 

2. A to gdzie chcesz stawiać te hulajnogę? To nie jest ciężkie. Jak wchodzisz do jakiegoś budynku, to nie możesz jej mieć po prostu z sobą? A jak idziesz na uczelnię to nie możesz jej zostawiać w szatni albo dyżurce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi sie śmiać chce.już sie nie spocę ciśnienie mi nie wzrośnie do krytycznych poziomów nie usłyszę stałego miejskiego harmidru od świtu do kolejnego świtu będzie mniej robactwa i wolniej psuje sie jedzenie ulice będą czyste i puste wymarłe miasto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.10.2019 o 17:30, Reghum napisał:

Mam prywatnie hulajnogę Xiaomi i ciekawe czy nią nie mógłbym się przemieszczać, ale strach, że ktoś ją ukradnie. Widziałem że ludzie stosują locki takie jak w rowerach,

Ino nie polecam jakichś linek stalowych. Ostatnio naoglądałem się filmików na Youtubie, więc jestem mądry i okazuje się, że takie linki idzie przeciąć zwykłymi nożycami do blachy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×