Skocz do zawartości
Nerwica.com

Reklama


yogitrt

Rekomendowane odpowiedzi

Witam postanowiłem napisać na forum  ponieważ  martwię się o moją zonkę :classic_blush: tzn , rok temu   zona zaczęła się slabu  czuć  , nie mogła spać  ,miała leki  po kilku dniach     miała  wybuchy gorąca , zawroty głowy tzw szczały  , objawy somatyczne  nie mogła sama  chodzić   jak by  miała paraliż  , po  badaniach   neurolog  i inni lekarze  (rezonans  pokazał Torbiel szyszynki) , po  wizycie  u  psychiatry   lekarz nie wiedział  i nie wie do  końca  co jest ( zona w dzieciństwie miala    problem z matka  alkoholiczka  i patrzyła na to wszystko  tak samo zajmowała się domem  możliwe  ze  to teraz rzutuje)   zpo 10 mcach  co dolega mojej zonie   mówi ze  jest to tzw   fobia społeczna moze nerwica    , miała  przepisane ssri depralin 10-20mg    i było  ok( lecz brak energi) lecz    ona i jak i lekarz    odstawiają  to ale widzę ze  teraz  ze na dawce 5 mg  zaczyna już się   brak energii,  czasami zawroty  głowy ,cały czas  by spala jak  by chroniczne zmęczenie  nie wiem jak mam jej  pomoc bo  jest mi jej zal   ,  czy zamiast ssri  chcę jej kupić adaptogeny zioła  etc   na początek naprawdę uważasz, że taka reklama przejdzie? - z pozdrowieniami od Administracji  +ASHWAGANDHA ale  czy to zadziała , proszę was  o  pomoc  oraz  opisanie  czy w/w  problemy wy też  macie  oraz jaka suplementacje zamiast ssri polecacie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×