Skocz do zawartości
Nerwica.com

Reklama


kocurr918

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Witam. Jestem nowy na forum. Mam nadzieję, że takowe ogłoszenie nie zostanie usunięte...

Mam 24 lata i mam depresję, nerwicę oraz stany lękowe.
Całkiem niedawno utworzyłem swoją prywatną grupę na fb, (być może powstanie też na messenger) dla osób cierpiących na choroby psychiczne takie jak depresja, nerwica czy stany lękowe.
Celem tej grupy będzie dzielenie się problemami, wzajemnym wspieraniem siebie i wzajemną pomocą. Można będzie też umawiać rozmowy grupowe na skype o wcześniej ustalonej porze, a my z Lublina i okolic, będziemy też mogli spotykać się na żywo, wcześniej ustalając miejsce i czas spotkania 😉

Chciałbym zebrać możliwie jak najwięcej takich osób potrzebujących pomocy, szczególnie tych na skraju psychicznego wyczerpania.

Grupa szczególnie skierowana do osób z Lublina, ale nie tylko (dla osób z Lublina i okolic będzie możliwość spotkania osobistego).

Ważne! Grupa na fb jest tajna, co oznacza pełną dyskrecję (Nikt z naszych znajomych nie będzie miał możliwości zobaczyć, iż do niej należymy czy w ogóle dowiedzieć się o jej istnieniu bez nas).

Chętnych proszę o napisanie na mój mail: kocurr918@gmail.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×