Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak mieć dystans do związku?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Przychodzę z pytaniem jak mieć dystans do związku.Jestem że swoją dziewczyną 8 miesięcy widzimy się tylko 1 raz w tygodniu.Jestem bardzo zazdrosny gdy dowiaduje się gdy wychodzi ona z koleżanką na piwo lub z kolegami.Ostatnio dostała zaproszenie na 18 I chce iść A ja zrobiłem jej O to awanturę.Co kłótnie pisze mi że ją tracę. Co mam robić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Casi130o napisał:

Witam,

Przychodzę z pytaniem jak mieć dystans do związku.Jestem że swoją dziewczyną 8 miesięcy widzimy się tylko 1 raz w tygodniu.Jestem bardzo zazdrosny gdy dowiaduje się gdy wychodzi ona z koleżanką na piwo lub z kolegami.Ostatnio dostała zaproszenie na 18 I chce iść A ja zrobiłem jej O to awanturę.Co kłótnie pisze mi że ją tracę. Co mam robić?

Skoro jesteście ze sobą 8 miesięcy to mogę sądzić, że sobie ufacie. Gdyby zaufania nie było w waszym związku to raczej ten związek nie wytrzymałby takiego czasu. Co do ludzi z którymi wychodzi to znasz ich? Co możesz o nich powiedzieć? O wychodzenie z koleżankami raczej bym sie nie martwił. Chyba normalne każda dziewczyna jakieś psiapsóły ma. Według mnie musisz porozmawiać ze swoją dziewczyną i powiedzieć co ci leży. Samo robienie scen zazdrości i awantur nic nie da, może jedynie zakończyć ten związek (z własnego doświadczenia Ci to mówię, podobnie zakończyłem mój poprzedni związek). 

Dlaczego raz w tygodniu się widujecie? Praca? Odległość?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Casi130o napisał:

Znam ludzi z którymi wychodzi, są fajni lubię ich. Rozmawiałem o tym z dziewczyna Ale stwierdziła że przesadzam. Widzimy się raz w tygodniu że względu na odległość.

Według mnie ona ewidentnie chce się z Tobą częściej widywać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też uważam, że zaufanie w związku to podstawa. Nie wyobrażam sobie, żeby moja druga połówka zabroniła mi wyjścia z koleżanką na piwo. Zamiast rozmyślać o tym co ona robi, może po prostu też zacznij gdzieś wychodzić z kumplami? Przecież nie ma w tym nic złego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×